Recent Replies

Recent Topics

Răspunde la: Eliberarea, vizarea permiselor de pescuit recreativ/sportiv 2018, 2017, 2016

Acasă Forumuri Legi, decrete, regulamente Eliberarea, vizarea permiselor de pescuit recreativ/sportiv 2018, 2017, 2016 Răspunde la: Eliberarea, vizarea permiselor de pescuit recreativ/sportiv 2018, 2017, 2016

Iulian
Participant

Am postat intr-un grup de aproape 3000 de membrii si am pus problama sa ii dam in judecata. La 3000 de persoane cu cativa zeci de bani de fiecare ii putem dace praf in instanta. Dar surpriza. Am doar 3 like-uri in mai bine 15 ore de la postare. Pescarii din romania nu sunt unitii, nu au spirit de echipa. Chiar nu ii inteleg. La acea postare a comentat si Victor Tarus in care as spus ca si el a venit cu aceeasi idee, dar nimeni nu schitat nimic. Pai mai fratilor cum naiba sa nu isi faca astia de cap cand pe majoritatea ii doare undeva. Cand a fost vorba sa mareasca taxa de pescuit a sarit toata lumea de cur in sus. Na, acum asta o sa se intample. Diferenta o sa fie la fel ca la avion, biletul 20 de euro si daca vrei bagaj mai platesti 40 de euro. Iar Romanul mai ,,Istet” de felul lui pune botul. O sa vina el 2017 si sa ii vezi ce o sa chitaie toti. Mai rau este ca pe langa ei suferim si noi.