Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Maliuc 2013

Acasă Forumuri Pescuit si agrement in Delta Dunarii Maliuc 2013 Reply To: Maliuc 2013

Catalin
Catalin
Keymaster

Si eu am ramas cu o impresie foarte placuta despre micutul nostru grup de la Maliuc. Gabi spunea ca au fost nereguli la organizare, cu bucatareasa si probabil administratorul care mai bagau prin propriile sacose si inclin sa ii dau dreptate dar nu pot sa ii dau dreptate cand spune ca el s-a lecuit de mers cu grupul. In primul rand ca datorita grupului costul de transport i-a scazut la o treime, apoi EL a fost cel care tot timpul a facut parte separata de grup iar in ziua cand noi toti ne-am rugat de el sa vina la cazarma, am facut-o fiindca ne era teama sa il lasam acolo singur. Nu stiu de ce nu a inteles asta si de ce grupul i s-a parut ostil. In ce ma priveste toti baietii mi s-au parut ok, inclusiv Gabi, si asa cum spune si Bogdan vreau sa ne revedem. Cu siguranta imi doresc sa merg in toamna si voi face tot posibilul sa merg si sper sa mearga si ceilalti. Sta in puterea noastra ca sa ne organizam mai bine acum ca stim cu ce ne-am confruntat. Si una peste alta sa nu uitam ca am avut asigurat acolo timp de o saptamana casa si masa, asa cum au fost, la un pret modic. Eu ma declar multumit si dau acestei expeditii nota 9+.