Recent Replies

Recent Topics

Alegeri europarlamentare 2014

Acasă Forumuri Social, politic si administrativ Alegeri europarlamentare 2014

Acest subiect conține 2 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 4 ani.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Autor
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

Iar am votat gresit, sau partidele castgitoare au furat din voturile ecologistilor?

Daca nu se uneste dreapta, ne mananca hotia si incurajarea nemuncii de la urmatoarelor alegeri prezidentiale si parlamentare!

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Nu inteleg de ce PNL-ul e trist!

Sint cei mai castgati dupa aceste voturi. Procentele sint corecte, si au scapat de intepatul de Antonescu. Nu mai scriu de ce nu-l inghit, a devenit istorie de cand a facut alianta unui partid liberal de traditie, cu niste fosti comunisti numai de dragul de a ajunge presedinte, sub pretextul ca ei s-au unit numai sa-l dea jos pe Basescu. Mare prost. Cum a putut sa creada ca PSD-ul il va pune presedinte???

Daca PNL-istii il conving pe Johannis sa vina la conducerea partidului, e posibil sa-l vedem pe neamt presedinte in noiembrie. Ceea ce nu stiu daca ar fi chiar rau.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Sincer mi se pare ca Johannis a devenit un catelus de-al lui Antonescu. Nu prea il mai inghit. Desigur Ponta care este un nesimtit ordinar iese total din discutiile mele!
    Am prognozat ca PSD va lua 30-35% si cred ca am fost pe aproape.
    Ce ma nelinisteste cel mai tare? Faptul ca toti injura PSD ul si totusi ei castiga alegerile. Asta ma duce cu gandul la doua lucruri groaznice, unul, ca psdistii sunt in continuare niste perversi, lasi si ticalosi ascunzandu-si gandurile si interesele murdare fata de noi ceilalti si doi, care imi pare si mai groaznic, ca psdistii astia sunt printre noi, sunt prietenii sau rudele noastre pe care poate nu le banuim…

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.