Recent Replies

Recent Topics

Cazul valiza la UEFA

Acasă Forumuri Fotbal Cazul valiza la UEFA

Etichetat: , ,

Acest subiect conține 2 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 5 ani, 1 lună.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

UEFA intarzie decizia asa cum eu sincer ma asteptam. Sunt Stelist de mic si recunosc ca nu imi face placere acest scandal dar dupa cum stiu ca actioneaza forul asta imi cam este teama de ce va urma. Daca noi credem ca banii aia erau pentru o premiera, UEFA nu cred ca inghite asa ceva. E pacat de baietii care au muncit sa isi faca un nume si un viitor sa pice nevinovati la mijloc dar cine spune ca viata trebuie sa iti ofere numai satisfactii?

Gabyfly
    Participant

Si in final ce au facut cu valiza.UEFA le da voie sa joace? ca si eu sint stelist de mic,mai ales acu cind joaca bine.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

E bine, steaua a scapat cu fata curata. UEFA le-a dat o sanctiune cu suspendare care mai mult nu inseamna nimic. In definitiv echipa nu gresise cu nimic, nu a trucat meciuri si nu a cerut nici altora sa o faca, din contra Gigi a oferit bani unei echipe ca sa castige. Daca stam sa ne gandim asta e un sport national, asa facem cu totii, dam bani pentru a stimula pe x sau y sa isi faca treaba pentru care e platit fie el doctor, functionar public sau politist si slava Domnului ca nu mai intra nimeni la puscarie. Hotii striga hotii, asa se intampla la noi, toti fura, mint si fac fel de fel de faradelegi dar niciunul nu se vede pe sine si nu isi judeca faptele lui, prefera sa se bucure cand vede ca vecinul e arestat si o duce rau.

Vizualizare 3 articole - 1 la 3 (din 3 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.