Recent Replies

Recent Topics

CLEAN LA PIPAIT

Acest subiect conține 14 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 4 ani, 3 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 15 în total)
  • Autor

Anonim

In seara asta am dat o fuga pe raul Niscov sa prind cativa clenuti. Cu o lanseta de 5 metri modificata ( patentul furat de la Ivan I Gabriel) sa ma pot ascunde cat mai bine pentru ca o miscare aiurea daca ai facut poti pleca linistit mai departe ca in locul ala nu mai prinzi. Nu am stat decat vreo 40 minute dar am prins 3 cleni si scapat tot cam atat. Am facut si cateva poze dar cu un telefon mai vechi si nu au claritate asa buna. O sa le postez cand ajung la calculator.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

In sfarsit are si Gabi un urmas la pipait. Mustele? Ce model, ce marime? Poze, detalii si despre bat…

Anonim

Am sa adaug poze cand o sa imi dea voie situl.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

As vrea sa pot face ca forumistii sa poata atasa fotografii si sa faca si alte mici ajust?ri ale textului, din pacate nu am ales tema si modulul de forum cele mai permisive si usor de folosit. Sper sa am timp in sezonul rece sa trec pe alta platforma.
    Daca vrei, trimite-mi pozele si le postez eu, dar maine dimineata.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Esti in greva cuvintelor ??? 😆

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Am facut niste teste, si nu mai pot sterge postarile goale.

Anonim

Si acum fotografiile promise

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Superbe fotografiile !!! Tine-o tot asa si te vom premia.

Anonim

Astazi am fost iar la un pipait pe Niscov si am pris cativa clenuti

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Lanseta nu pare modificata la parametrii optimi ( varf blector cu actiune 500-700 grame ).

Mustele sunt bestiale. De unde le ai si cat m-ar costa si pe mine cateva?

bogdan
    bogdan
    Keymaster

No, sa-i spui si la Catalin cum sa puna pozele.

Maine si eu vreau sa merg la clenuti pe Strei, dar nu mai am muste mici pt. clenuti…………. . Poate apuc sa incropesc ateva in seara asta… .

Ma bucur ca ai avut ceva activitate in zona ta de bastina, parca prea s-a intrat pe zonele exotice in ultima vreme. Totusi, mai exista si la noi in tarisoara mici satisfactii.

Chiar mi-e dor de un pescuit usor si fara pretentii de recorduri. Parca m-as duce si la un stationar. Nu e chiar rau sa mai lenevesti pe malul apei, cateodata.

Anonim

Mustele sunt marca MB se gasec destul de greu dar nu este imposibil, le gasiti pe situl asta http://muste-artificiale.shopmania.biz/. Astazi iar am fost pe Niscov si am prin cativa cleni mai mari.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 15 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.