Recent Replies

Recent Topics

Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Acasă Forumuri Dimineata la cafeluta Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Acest subiect conține 100 de răspunsuri are 6 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 2 luni, 1 săptămână.

Vizualizare 5 articole - 97 la 101 (din 101 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Caraormanul iarna

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Frumoase imaginile astea de iarna. Anul asta promit ca voi petrece mai mult timp prin Caraorman mai ales ca sunt cateva zone foarte bune pentru avat. Este odata intrarea de la Crisan, confluenta cu Litcovul, chiar in doua locuri si bazinul Caraorman. In 2015 de fiecare data cand am tranzitat aceste locuri am avut foarte putin timp si am nimerit si conditii vitrege, gunoaie pe apa… 

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Bogdan si pescuitul la salau in gura marii la Sfantu Gheorghe. Imagini cu vremea dusmanoasa de la sfarsitul lunii septembrie 2017.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Un colaj video cu migratia efemeridelor surprinsa de noi, eu si George in Delta Dunarii in mai 2018. Este probabil cel mai frumos moment pe care natura mi l-a oferit vreodata, ceva cu care nu se stie daca ai norocul sa te intalnesti macar odata in viata.

Va recomand sa urmariti toate cele aproape 10 minute fiindca sunt unele momente de-a dreptul impresionante

Catalin
    Catalin
    Keymaster

La sfarsitul lunii aprilie 2018 prin Delta Dunarii, mergand incet si cu urechile ciulite am reusit sa descopar si sa filmez aceasta Ciocanitoare Neagra in plina activitate

Vizualizare 5 articole - 97 la 101 (din 101 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.