Recent Replies

Recent Topics

Pescuit si agrement pe bratul Sfantu Gheorghe

Acasă Forumuri Pescuit si agrement in Delta Dunarii Pescuit si agrement pe bratul Sfantu Gheorghe

Acest subiect conține 14 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 3 săptămâni, 6 zile.

Vizualizare 3 articole - 13 la 15 (din 15 în total)
  • Autor
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

Daca te incumeti, cam din 24 dec 2014 pana in 4 ian 2015 sint liber. Cu temperaturile,ploile, ninsorile si vanturile aranjez eu. Tu mai ai ai de rezolvat doar cu organizarea. Pentru mine ar fi unica ocazie, in viata asta, sa-mi fac trecerea dintre ani in Delta. Promit temperaturi intre 5 si 12 grade celsius in aer.

Deja incep sa-mi imaginez un mic foc de tabara si niste artificii intr-o micuta poiana din Delta, inconjurati de prieteni si amici pescari.

Koade este invitatul de onoare. De data asta va fi OBLIGAT sa nu faca nimic. Doar daca vrea, sa prinda niste avati. Eu personal ma voi ocupa de buna lui stare de a se simti BINE.

Astept planul de organizare, cat se poate de repede! Avem multe detalii de rezolvat.

Catalin, stiu ca ti-am trasat o sarcina nu prea usoara, dar sint convins ca vei gasi solutia optima!

DL: 01.11.2014

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Special pentru Cristina si Adi, un loc unde sa isi petreaca o saptamana din partea mea. Pe bucla de la Murighiol.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Au fost cateva zile de pescuit proaste in cam toata Delta. Am avut prieteni pe toate cele trei brate si niciunul nu s-a putut lauda cu ceva remarcabil. Marlite, bibani, babusti sau platici.

O veste buna ar fi ca tantarii sunt relativ cuminti adica suportabili.

Pregatesc o iesire pe bratul Sfantu Gheorghe undeva prin zona Dunavat, probabil la inceputul lunii iulie.

Vizualizare 3 articole - 13 la 15 (din 15 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.