Recent Replies

Recent Topics

Pescuit de bun simt, pescuit European

Acasă Forumuri Planuri viitoare Pescuit de bun simt, pescuit European

Acest subiect conține 40 de răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 2 ani, 7 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 41 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Se pare ca vrem, nu vrem suntem condamnati sa plecam iarasi cu mustele prin Europa. Putina Germania si mai multa Ungaria adica Tisa…

Anonim

Tatutu, nu uita ca pe 15 iulie avem programata o iesire pe coasta de vest a suediei, sau vrei sa ma lasi sa ma lupt singur cu stiucile alea?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Mai George, tu ma ispitesti sa le povestesc baietilor despre aventura noastra suedeza dar acum sunt putin cam obosit si ar fi destule de scris… Lasa-ma sa ma odihnesc si revin. Si stai linistit ca stiucile alea grase vor regreta vizita noastra acolo.

Anonim

Cataline, THIS IS SPARTA mai mult nu mai spun, se subantelege

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Ce Sparta? Care Sparta? Sa te plimbi prin lume si sa dai cu batul unde vrea muschii vostri?

Va spun eu ce inseamna SPARTA! Si anume sa mergi pe bratul Sf. Gheorghe la Balteni, sa dai cu aceleasi muste, in acelasi loc si in acelasi fel cum pescuiesc si prind cei de langa tine, ei sa prinda avati nelimitat si tu sa nu ai nici macar un atac. Si sa te prefaci ca esti bucuros pentru realizarile lor. ASTA E SPARTA!

Ceea ce le doresc celor care au prins avati nelimitati la Balteni in iunie 2013.

Razbunarea va fi crunta, dar pe Mures. La data pe care o vor alege ” invingatorii ” de la Balteni.

Anonim

Noi stim sa dam bataie si in deplasare. AUUUUUUUU AUUUUUUUUUUUU AUUUUUUUUUUU

bogdan
    bogdan
    Keymaster

George, vad ca deja te doare. E de inteles faptul ca te lamentezi asa amarnic, nu te poate acuza nimeni. Multi pescari au plecat umiliti, doar unul a fost intotdeauna la inaltime.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Fetelor, sa ne calmam, e loc pentru toata lumea. Cu siguranta ne mai intalnim pe Mures anul asta dar scorul va fi greu de prevazut. Eu ma voi ocupa de mrenele de doua kilograme despre care aud ca sar din apa pe mal. Sunt foarte multe si vreau sa le prind cu snurul scufundator.

Anonim

Daaa si eu de avatii aia de 5 kg care am auzit ca daca dormi in masina pe malul apei si lasi geamul deschis iti dau buzna inauntru. Iti dai seama cat tupeu pe ei????

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Da George. Asa e, dar numai pe Mures sar avatii in masina. Atata doar ca geamul trebuie deschis la maxim.

Anonim

Suna-ma un pic bogdane.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

te tot sun, dar nu clientul nu poate fi contactat. suna-ma tu cand ai semnal.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 41 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.