Recent Replies

Recent Topics

STEAUA FOREVER !

Acasă Forumuri Fotbal STEAUA FOREVER !

Acest subiect conține 29 de răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 3 ani.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 30 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ma tineti si pe mine la curent cu ce mai fac baietii? Petrolul, Vardar?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Deci ati trecut in categoria catelusi cu totii. La 3-0 cu Petrolul si 3-0 cu Vardar ma asteptam sa scrie careva ceva elogios. V-ati puturosit de tot de cand am plecat eu. Vad ca au fost doar 3-400 unici pe zi. Foarte slab. Domnilor, chiar daca sunteti in vacanta nu ocoliti musca.ro fiindca veti gasi stiri si povesti interesante.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Partida dintre Vardar Skopje si Steaua care se va disputa marti 23 iulie de la ora 21.45 o putem vedea pe PROTV. Nu dau pronostic fiindca nu i-am vazut jucand pe baieti in noul sezon.

FORTA STEAUA !

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ne uitam si noi la meci???

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Aseara Steaua a castigat cu 2-1 si a jucat destul de bine pentru un retur fara probleme. Au luat punctele si asta conteaza. Vine turul urmator.

Mutu a anuntat ca mai joaca un an la nationala dupa care se retrage. Vrea sa prinda un campionat mondial… Baiatul asta e glumet din fire dar saracul de el e dus rau cu capul. Ce sa mai joci mai neica nimeni un an cand toata cariera ta a fost un fals ordinar? Curve, droguri, betii, scandaluri… Ce mondial? Ati batjocorit nationala de cand joci tu in ea si ai dat cel mai prost exemplu sportivilor romani. Ce vrei? Sa il depasesti pe Hagi la goluri, obraznicule? Nu meriti nici sa ii lingi ghetele !!! Hagi a fost un exemplu pentru zeci de generatii si va ramane pe veci un model de sportiv chiar daca un papagal ca tine ii va depasi stiu eu ce record dobandit prin meciuri cu echipe de amatori. Du-te si lasa-ne.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Dupa cum se stie, azi Steaua joaca la Tibilisi pe stadionul Boris-Paitschadse, transmis pe Digisport 1 la ora 19.00.

Echipele de inceput par sa fie:

DINAMO TBILISI: Loria – Seturidze, Kvarathelia, Ustaritz, Kvirkvelia – Hrnaladze, Grigalasvili – Papava, Xisco, Merebasvili – Dvali.

STEAUA: Tatarusanu – Georgievski, Szukala, Chiriches, Latovlevici – Pintilii, Bourceanu – Popa, Stanciu, Tanase – Piovaccari (Nikolic).

Reghecampf ne spune ca nu se bazeaza pe retur, deci cred ca a montat echipa sa incerce 3 puncte in deplasare.

Le uram succes!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

2-0 in deplasare. Foarte tare chiar daca au avut si gazdele ceva ocazii.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

1-1 cu Dinamo Tbilisi si calificare in faza urmatoare. Pacat ca nu au luat toate punctele de care este mare nevoie.

Anonim

M-ai raspunde si tu la mesajele alea sau vrei sa vin la tine?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Miercuri e meciul cu Legia Varsovia dar asta seara e cel cu Dinamo. Ce ziceti, batem si noi la scor? 2-0, 3-0?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Dinamo-Steaua 1-2 lejer, fara fortare. Cu bara, cu 11 metri ratat, m-a luat somnul. Era clar ca nu ai cu cine sa joci. Sa vedem miercuri cu polonezii dar tare mi-e frica sa nu le scoatem si alora fotbalul din cap.

Anonim

Mdea!!! Nu avem toti aceleasi gusturi.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 30 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.