Recent Replies

Recent Topics

Răspunde la: Pescuit, turism, aventura, supravietuire

Acasă Forumuri Pescuit si agrement in Delta Dunarii Pescuit, turism, aventura, supravietuire Răspunde la: Pescuit, turism, aventura, supravietuire

Catalin
Catalin
Keymaster

Ma bucur sincer. Sa stii ca nu e usor sa incerci sa organizezi o astfel de iesire de unul singur si sa reusesti sa ii multumesti pe toti participantii. Mi-a fost greu sa hotarasc ce, pe unde, cand… sa gasesc echilibrul dintre plimbare, pescuit, odihna… Data viitoare va fi mai usor si pentru mine deoarece ati acumulat deja si voi o experienta si veti putea participa mai activ in primul rand la luarea deciziilor.

Si asa cred si eu ca a fost o saptamana superba si asa cum spui un amestec de relaxare si efort dracesc.

Ma bucur ca chiar daca am mai exagerat uneori cu opririle sau marsurile prelungite, am facut-o doar ca sa umplem timpul cat mai bine si sa vedem cat mai multe locuri, si sa prindem cat mai mult peste. Ma bucur deci ca ati reusit si voi sa prindeti si astfel sa putem spune cu totii ca am fost multumiti. Daca unul singur nu ar fi multumit atunci toate eforturile celorlalti ar pierde din valoare.

Da, si mie imi este deja dor de zilele alea…