Reply To: Idei si actiuni ale membrilor nostri

Home Forums Club MuscaPunctRo Idei si actiuni ale membrilor nostri Reply To: Idei si actiuni ale membrilor nostri

Catalin
Catalin
Keymaster

Cred ca v-am mai povestit de ideea asta dar chiar daca e sa ma repet merita sa o fac fiindca cred in reusita ei. Vreau sa deschid un grup de whatsapp in care sa adaug pescari care locuiesc pe langa mine si pescuiesc in zonele in care pescuiesc si eu adica Arges de la Mihailesti pana la Gostinari, Neajlov de la Calugareni la Falastoaca si posibil si Sabar. Tot posibil e sa luam in discutie si Dunarea la Giurgiu si Delta dar asta intr-o alta etapa.
Acum deci ma gandesc sa adaug 1-2-3 pescari pe care ii cunosc si care sunt interesati de spinning sau muscarit cu mine, apoi fiecare sa inceapa sa aduca in grup prieteni interesati de acelasi pescuit. Ca si profil as prefera oameni de bun simt asa cum am mai zis, minimul necesar pentru a ne intelege si a avea incredere unii in altii. Am putea astfel sa ne tinem la curent zi de zi cu starea apelor, apetitul pestilor si alte povesti. Bineinteles ca in timp oamenii se mai pot tria, exclude, autoexclude, sau pot cere sa ni se alature. Cei care nu au timp sau chef de pescuit o perioada pot sa treaca temporar pe silentios.