Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Pescuitul cu taparina

Home Forums Tehnici de pescuit cu mustele artificiale Pescuitul cu taparina Reply To: Pescuitul cu taparina

CatalinCatalin
Keymaster

Baietii mei dragi, dupa cum observ, va cam gudurati pe langa pestisorul de aur ca si cum ati vrea cumva sa va pice in plasa. Atentie, suntem in plina prohibitie si nu aveti nici licente pentru plase asa ca sa nu cumva sa treceti de la recreativi la braconieri…

Bun venit la noi pestisorule, si ca sa nu pierd timpul as vrea sa imi indeplinesti 3 dorinte.
Defapt nu vreau. Ma bucur ca te-ai hotarat sa ni te alaturi si sunt sigur ca vom face multe lucruri bune impreuna. Chiar aveam nevoie de cineva cu care sa conversam mai activ si care sa ne furnizeze si informatii utile din zona Galatiului. Eu si cu George planuisem un pescuit in Galati in martie dar nu am putut ajunge, ne-am facut in schimb avize de frontiera si cred ca vom aparea imediat ce se va da drumul la pescuit. Atunci probabil ca ne vom si cunoaste personal. Pana atunci insa iti stam la dispozitie cu informatii si cunostinte fiindca la capitolul asta stam destul de bine.

Comments are closed.