Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Pescuitul cu taparina

Home Forums Tehnici de pescuit cu mustele artificiale Pescuitul cu taparina Reply To: Pescuitul cu taparina

golden fishgolden fish
Spectator

Catalin,datele pe care tu mi le ceri despre lanseta sunt ptr mine echivalentul descrierii unei nave spatiale extraterestre ptr ca habar n-am de detalii , e o lanseta nu ca cele cu care dai tu(n-are nici o legatura )e ceva luat din trusa de scule ca sa am si eu de joaca.Eu stiu foarte bine la ce te referi tu dar din pacate nu detin asa o lanseta ptr ca e destul de scumpa iar mulineta e un trabbuco la fel adaptat tot ptr joaca dar in schimb firul sa stii ca pot sa-l shimb si sa pun unul bun.In Galati am doar 4 magazine de articole de pescuit si sunt foarte scumpe asa ca dam si noi cu ce avem.Hai totusi sa-ti dau datele ca am luat-o din balcon si-ti spun ce scrie pe ea:lungime:2.10….greutate:195gr…actiune:120-180gr(e o ditamai ghioaga in comparatie cu dai tu)iar mulineta :trabucco hydrus in rest nu se mai cunoaste scrisul ca am exploatat-o la greu.Cam asta e “celebrul meu echipament”Sincer,crezi ca am vreo sansa sa prind ceva adoptand streamingul.

Comments are closed.