Reply To: Echipament Fly Fishing

Home Forums Fly Fishing, Fly Tying Echipament Fly Fishing Reply To: Echipament Fly Fishing

bogdanbogdan
Keymaster

Da, Cristina faci parte din cei 75% care scriu pe forumul nostru. Dar se pare ca esti singura care a avut amabilitatea sa ma si intrebe ceva despre noile mele scule. Deci intr-un anumit fel esti 100%.

Si daca ai fost amabila si m-ai intrebat, iti voi raspunde sincer. Capturi = 0. Cu descurcatul am inceput sa fiu un fel de ninja. La cate noduri si bucle am facut pe fir, deja cred ca ma voi apuca sa dau lectii private pentru deznodarea firelor. Am reusit sa nu-mi innod batul. In rest am innodat tot harnasamentul, inclusiv mulineta a ajuns sa fie incoacita si impletita intr-un anume model bizantin futuristco-rubensian.
Deci daca va innodati firele, puneti o poza pe facebook, si va explic eu cum se rezolva. Despre tescuit cu snur cred ca mai asteptam o buna bucata de vreme pana cand ma prind de miscare. Dar investitia fiind facuta, nu pot sa renunt. Ar insemna sa fiu considerat un investitor prost. Mai insit o vreme, apoi ma voi declara un investitor prost.

Comments are closed.