Recent Topics

Reply To: Auzite de la prieteni, virtuali sau necunoscuti

Home Forums Locuri bune si locuri mai putin bune de pescuit Auzite de la prieteni, virtuali sau necunoscuti Reply To: Auzite de la prieteni, virtuali sau necunoscuti

golden fishgolden fish
Participant

Baieti va astept pe toti cu drag n-o sa regretati si abia astept sa ne cunoastem si sa invat o multime de lucruri de la voi.In ceea ce priveste borsul pana atunci strang eu ceva peste asa mai diversificat sa iasa ciorba buna,cat despre chiftelute intr-adevar Bogdan ,am descoperit o combinatie de carne de avat,platica si stiuca pe care le fac fileuri si apoi le toc si ies niste piftele de juri ca nu-s de peste,si astea facute pe disc.Asa cum a spus si Nelu sa asteptam sa -si revina apele si vremea si cred ca o sa mergem la Scurta sau undeva in zona aia,am timp sa ma interesez de cum mai stau lucrurile pe acolo de la cineva care pescuieste foarte des in zona.Abia astept sa ne intalnim si mai ales sa vad maestrii pescuitului la musca ,la treaba.Ideal ar fi Catalin daca ai putea sa faci rost(daca deja ai)de o barca mai sigura ptr ca toti avatii aia mari stau in larg si nu prea poti sa ajungi la ei de la mal.Ce sa zic mi-ati dat o veste super si abia astept sa se materializeze,si Bogdan ar fi super daca ai reusi sa vii si tu sa fie gasca completa.

Comments are closed.