Recent Replies

Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

Home Forums Planuri viitoare Planuri de pescuit pe termen scurt Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

CatalinCatalin
Keymaster

Revin cu cateva date mai precise legate de plecarea cu Vali.
Am stabilit sa ne punem la drum luni noaptea pe 14 iulie adica sa vina el la mine dupa care sa continuam drumul. Vom fi se pare doar noi doi si cu fetele deci in total patru si am hotarat sa mergem cu o masina. Posibil sa il rog pe Koade sa ne dea loganul lui deoarece are si bari sus pentru a mai pune ceva bagaje.
Locatia aleasa ar fi zona Pardina, locul meu de suflet cu campare pe Dunare si montat stationar plus iesiri pe canal 36 sau Sireasa.
Marti dimineata vom bantui un pic prin Tulcea pentru permise si cumparaturi apoi cu bacul de 11 sa incercam sa traversam pentru a putea pe la ora 13 sa fim asezati si sa pregatim prima masa in Delta. Vineri ne intoarcem, facem partida de dimineata dupa care strangem bagajul si pe la 10 incercam sa plecam spre bacul de 12.
Pare o iesire scurta dar sunt sigur ca vom avea destule de povestit la intoarcere si am sperante si la ceva capturi mai grase…

Mai vrea cineva sa mearga cu noi?

Comments are closed.