Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

Home Forums Planuri viitoare Planuri de pescuit pe termen scurt Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

golden fishgolden fish
Participant

Foarte buna ideea cu casa baieti,si noi ne- am gandit ca daca ne tine Dumnezeu sa fim sanatosi vrem sa ne luam si noi o casa unde sa ne retragem la batranete insa noi nu ne- am gandit in Delta ci pe undeva mai aproape ca in zona Luncavita-Rachelu unde ai si locuri de pescuit la Dunare si prin canale iar in sat ai dispensar,sosea principala si multe alte facilitati.Acum niste ani in urma mi sa oferit ocazia de a cumpara o casuta la Jurilovca traditional facuta ,avea pana si sauna ruseasca facuta dar ideea de a cumpara ceva de care sa ne folosim de cel mult 2 ori pe an si in rest sa stea in paragina nu m- a incantat.Daca iti iei o casa ca sa locuiesti in ea permanent e bine dar sa o lasi o jumate de an nelocuita poti atrage atentia hotilor si e pacat.E bine ca ne gandim de pe acum ca asa putem gasi variantele cele mai bune pana atunci( in cazul nostru),in cazul tau Nelu cred ca sigur vei gasi o casuta care sa- ti placa cu toate ca si varianta spusa de Catalin cu rulota nu e rea de loc.Cel mai bine dupa parerea mea e ca la anul sa- ti faci drum pana la Sulina si sa vezi la fata locului cum stau lucrurile(preturi,case,variante ) ca doar asa iti poti contura cel mai bine visul.Si ca un sfat prietenesc daca te hotarasti sa iei o casa nu o lua prin agentii.

Comments are closed.