Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

Home Forums Pescuit si agrement in Delta Dunarii Pescuit si agrement pe bratul Chilia Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

CatalinCatalin
Keymaster

Eu am fost pe Tataru prin 2006 cred, intr-adevar locurile sunt sau par mai salbatice. Acolo trebuie avuta grija pe unde pescuiesti fiindca in zona aia nea Raduta are mult teren concesionat… Ca si capturi nu mai este chiar asa o zona extraordinara fiindca se duc foarte multi acolo, internetul descopera locuri frumoase dar in acelasi timp directioneaza si toti tampitii spre ele. Daca reusim sa alegem o perioada buna in care sa putem iesi cu totii si sa avem si timp, undeva la 5-7 zile zic eu, atunci se merita sa mergem. Cu siguranta va fi interesant si vom petrece zile frumoase acolo. Capturile, fiecare cu norocul si pregatirea lui, voi cu somnul, eu cu avatul… Trebuie sa studiem intr-adevar si hartile si poate am sa mai intreb si niste pescari care bat locurile alea sa vad ce informatii vitale mai scot de la ei.
Cristina, daca ti-au placut filmarile de pe Chilia si nu ai varsat si doua lacrimi iti dau eu solutia, asculta si melodia “la Chilia-n port” in timp ce le vezi.

Comments are closed.