Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

Home Forums Pescuit si agrement in Delta Dunarii Pescuit si agrement pe bratul Chilia Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

golden fishgolden fish
Participant

Partea cu costurile nu e deloc de negijat ptr ca dupa parerea mea sunt destul de mari cu tot ce inseamna ele,de aceea consider camparea cu cortul mai avantajoasa si mai pe gustul meu ca sa nu mai vorbim si de interactiunea directa cu mama natura cand iti canta la ureche greerii si pasarile noptii toate astea sunt clipe pe care nu le poti trai in alte conditii decat la cort ori mai este o varianta ,cred ca am inceput sa ma babesc si incep sa caut linistea( glumesc).De cand pescuiesc adica de la 5 ani mi- au placut la nebunie concediile facute cu ai mei in Delta cu corturile dupa mine aceste iesiri reprezinta o legatura foarte puternica cu natura si tot ce ne inconjoara( deja o dau in chestii existentiale).Cat despre perioada Bogdan cred ca depindem in totalitate de in ce toane o gasim pe d-na Dunare iar la cum se prezinta lucrurile pana in prezent cred ca anul viitor v-a fi unul la fel de greu ptr pescari presarat din belsug cu perioade de i undatii dar poate ca ma insel eu si n- o fi dracul asa de negru.

Comments are closed.