Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

Home Forums Pescuit si agrement in Delta Dunarii Pescuit si agrement pe bratul Chilia Reply To: Pescuit si agrement pe bratul Chilia

bogdanbogdan
Keymaster

Draga mea Cristina, cum v-am scapat de tantari si ploi abundente la Pardina anul asta, la fel de usor aranjez si cu Dunarea. Doar sa-mi spuneti din timp perioada deoarece fax-ul intre mine si ZEI merge mai lent.

Cat despre costuri, avem dreptate toti. La cort e mai ieftin, la pensiune mai scump. Dar si servicile sint pe masura costurilor.

La cort sintem mai apropiati, comunicam si ne intersectam mai mult la treburi gospodaresti. Deci ne vom cunoaste mai bine.

La pensiune nu mai pierzi asa de mult timp cu gatitul, nu mai cari vase si tacamuri dupa tine, nu mai cari cort, ai WC, ai dus, TV, etc… .

Eu oricum ma voi simti bine in compania voastra indiferent de locatie si gazduire, deci las decizia pe voi.

Indiferent de nivelul satisfactiei mele dupa aceasta expeditie, prin presupunere la absurd ca acesta va fi sub asteptari, nu o sa pot spun nici un cuvant negativ referitor la organizare.

Daca am acceptat ceva, stiu la ce ma inham, si nu dau vina pe altii. Eu am fost singurul care a decis daca accept sau nu. PUNCT.

Deci, la fel, ma intereseaza doar perioada. Locatia stiu ca va fi undeva in Delta. Cu siguranta Catalin si Nelu vor gasi ceva optim pentru toata lumea si eu voi fi multumit pe deplin.

Imi doresc sa avem succes in infaptuirea acestei idei.

Bogdan.

Comments are closed.