Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Braconaj si antibraconaj

Home Forums Dimineata la cafeluta Braconaj si antibraconaj Reply To: Braconaj si antibraconaj

NeluNelu
Spectator

Nu stiu daca ati auzit de Lavinia Ghedan, face emisiuni la TV-Fishing&Hunting si este o apriga combatanta cu privire la poluarea apelor si a braconajului.
Pe facebook o gasiti aici: https://www.facebook.com/ghedanlavinia
Iata ce vrea sa faca fatuca, pentru cei ce sunt de acord i se pot alatura, mentionez ca la sfarsitul acestei veri a reusit sa sensibilizeze autoritatile sa aplice amenzi
“Cred ca din aceasta saptamana ar trebui sa incepem organizarea filialelor regionale si judetene ale asociatiei de combatere a braconajului si poluarii, din februarie sa putem incepe munca, sa nu fim nevoiti cand vor fi gata actele asociatiei sa cautam personal. As vrea sa imi trimiteti pe adresa mea de email ghedanlavinia@gmail.com datele de contact si eventual CV-urile cei care doriti sa va implicati in organizarea acestor filiale locale, precum si a personalului propus pentru efectuarea de controale. Aceste informatii vor fi analizate si se va decide cine va face parte din aceste comisii de conducere. De asemenea recrutam personal doritor sa faca parte dintr-un serviciu special de filaj si inregistrare a actelor de braconaj si poluare. Va rog sa ma ajutati ca acest mesaj sa ajunga la cati mai multi pescari pentru a putea recruta personal din toate zonele tarii. Numele asociatiei si statutul nu pot sa le dezvalui pana nu vor primi ok-ul final din partea autoritatilor, dar cu siguranta o sa va placa.Va multumesc.Sloganul asociatiei va fi: IMPREUNA SUNTEM PUTERNICI!”

Comments are closed.