Recent Replies

Recent Topics

Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

Home Forums Planuri viitoare Planuri de pescuit pe termen scurt Reply To: Planuri de pescuit pe termen scurt

bogdanbogdan
Keymaster

Ma bucur ca am reusit sa te fac sa te simti bine. Oricum mi-a facut si mie placere iesirea aceasta, doar ca a fost cam scurta.

Dar maine e o noua zi.

Iau sacul de dormit, fac rost de o barca ( chiar daca Streiul e prea mic pentru deplasarea cu barca ) si ma culc in ea! SINGUR! Sau, ma rog, cu mustele…… .

Asa ca ti-am luat-o inaite in sensul asta cu riscul de a comite un plagiat ca si idee, nu ca si fapta. Tu abia in martie 2015 ai de gand sa realizezi asa ceva in Delta.>

Deci. Maine, sambata, 20 dec 2014, orele 10.00 – logan diesel, facut plinul, sac de dormit, rucsac cu potoale, tigari si bere ( pentru racorire ), soldane, lansete, muste si directia STREI, in zona sat TOTIA ( pe malul opus localitatii ).

Peisaj superb. Poieni, dealuri, stanci si copaci. Cateodata si bastinase dotate cu tot de trebuie pe sub maieu. Inclusiv cu POS – Point Of Sale (poate fi folosit atat pentru plati, cat si pentru retrageri)

Chiar au cam disparut peturile din plastic si cutiile din aluminiu cu toate ca zona este plina te amatori de manele, mici si gratare toata vara, indiferent de zile lucratoare sau nelucratoare.

Daca reusesc sa supravietuiesc in asemenea conditii vom vedea duminica. Oricum site-ul musca.ro va merge in continuare ” with or without me “!

Toate capturile vor fi eliberate indiferent de culoarea solzilor sau culoarea maieului!

CATALIN, DE CE ESTI ASA DEPARTE??? AI PROMIS CA REZOLVI MICA PROBLEMA CU TELEPORTAREA!!!!
ERA MAI USOR SA SUPORT FRIGUL TOATA NOAPTEA DACA STIAM CA SUFERI SI TU!!!

Comments are closed.