Recent Topics

Reply To: Alegeri, alesi, demisii, demisi

Home Forums Social, politic si administrativ Alegeri, alesi, demisii, demisi Reply To: Alegeri, alesi, demisii, demisi

bogdanbogdan
Keymaster

Am vizionat in seara asta 2 filmulete despre presedintii de azi, la digi24. Base si Iohanis. Pe cel cu Iohanis il mai vazusem o data cand a fost dat si cel cu Ponta.

Un presedinte cu coa…oaie asa tari ca ale lui Base nu cerd ca vom mai avea. A fost dificil sa scoata JUSTITIA de sub influenta politicienilor si a oamenilor cu bani.

Despre Iohanis eu cred ca a fost propulsat in primul rand de evolutia orasului unde a fost primar. Orasul a evoluat datorita calitatii oamenilor care locuies acolo si mai ales a celor care au locuit, au plecat si apoi s-au intors si au facut treaba.

Despre Ponta… a inceput sa-mi placa putin de el dupa ce si-a luat-o peste botic la prezidentiale. Daca are puterea sa faca curatenie in partidul lui, sa se spovedeasca, sa se caiasca si sa se lepede de pacate in timp foarte scurt, pana nu se trezesc baronii din soc, poate prinde pastele tot presedinte la psd. Dar eu nu cred ca prinde primavara.

In concluzie: Schimbarea regilor, bucuria proştilor ! Pentru noi nu se va schimba nimic!

Comments are closed.