Recent Topics

Reply To: Multumiri

Home Forums Regrete si Multumiri Multumiri Reply To: Multumiri

bogdanbogdan
Keymaster

Da, Nelu. Ai multe de impartasit, si ne-am gandit sa mai facem o pagina despre pescuitul stationar in cadrul site-ului nostru unde sa te poti desfasura. Gandaste-te cum vrei sa o structurezi, probabil ca vrei mai multe subpagini fiecare cu specificul ei ( nade si momeli, monturi, stiluri, locuri, etc.. ). Ceva de genul ” Tutoriale ”
M-am mai gandit si la o pagina cu retete culinare, am vazut ca esti o mica enciclopedie.

Ai acum dreturi de editor ( poti scrie articole in cadrul site-ului, inclusiv pe prima pagina ) si de moderator in forum ( poti sterge sau muta postari ale altor useri in cazul ca sint nepotrivite sau postate in topicuri cu alt subiect )

Binenteles ca in limita timpului disponibil, nu avem norme de indeplinit.

Doresc doar sa-ti reamintesc faptul ca articolele nu trebuiesc facute copy-paste de pe alte siteuri decat cu dreptul autorului ( cele care sint sub incidenta dreptului de autor ). Iar daca primesti dreptul, acesta va fi mentionat undeva la sfarsitul sau inceputul postarii. Articolele pot fi inspirate de pe alte site-uri, dar este nevoie sa se observe si contributia personala. Aici nu ma refer la legi, ordonante si alte articole publice.

Sint convins ca vei face treaba buna, iti urez succes maxim!!! ( doar daca esti de acord si tu sa faci acest lucru )

P.S. – te va ajuta si Catalin pana te prinzi cum se fac editarile, e relativ usor.

Comments are closed.