Recent Topics

Reply To: Facebook si alte retele sociale

Home Forums Social, politic si administrativ Facebook si alte retele sociale Reply To: Facebook si alte retele sociale

CatalinCatalin
Keymaster

Zilele astea am creat doua grupuri pe Facebook, grupuri de care aveam personal nevoie si am sa va explic si de ce:

1. Pescuit si agrement in Delta Dunarii
Este un grup pentru cei care iubesc natura, plimbarile si pescuitul in Delta Dunarii. Consider ca aceste trei activitati ar trebui sa reprezinte un tot unitar, lucru pe care nu l-am simtit in alte grupuri de pescari.

2. Pescuitul Avatului
Acesta se vrea a fi un grup dedicat celor care stiu si celor care isi doresc sa pescuiasca avat. Am multe cunostinte adunate despre acest subiect si doresc sa le impartasesc si cu alti pescari si desigur sper totodata si sa aflu noutati de la cei care mi le pot oferi.

In ambele grupuri am adaugat persoane din lista musca.ro de prieteni, grupurile sunt libere, poate intra, posta si vedea oricine orice. Oricine poate adauga noi membri, lucru pe care va si rog sa il faceti fiindca este un inceput si este nevoie de oameni. Nu am gasit alta solutie mai buna.
Cu timpul membrii se vor tria singuri, cei neinteresati se vor exclude iar cei care vor dovedi un caracter urat vor fi exclusi de catre noi administratorii.
Momentan, eu care am deschis grupurile sunt si unic administrator, dar va trebui ca in timp sa mai apara si altii dornici dar si capabili sa ocupe aceste posturi, nelimitate.

Nu ma imbat cu apa rece, stiu ca romanul este puturos in ale scrisului si decat sa se implice in ceva prefera sa stea si sa priveasca, e in gena noastra acest lucru, eu pur si simplu am considerat ca trebuie sa fac asta acum si am facut-o. Ma bazez 99% pe fortele proprii atat cat voi putea.
Sper ca timpul petrecut pe grupuri sa nu mi-l afecteze pe cel de aici.

Comments are closed.