Recent Topics

Reply To: Sarbatori, aniversari

Home Forums Aniversari, sarbatori si sarbatoriti Sarbatori, aniversari Reply To: Sarbatori, aniversari

CatalinCatalin
Keymaster

La Multi Ani musca.ro!

La multi ani tuturor, celor vazuti si celor nevazuti, tuturor celor care datorita acestei pagini au facut sau fac parte din familia noastra. Amintesc cu drag pe Domnul Nelu cu D MARE, pe Cristina, Eugen, Andrei, Biju, Valentino, PMN, Bebeul, Gabi…

Am implinit 2 ani de cand am aparut in mediul virtual, doi ani grei in care munca depusa, timpul petrecut in fata monitoarelor, nu au adus rezultate pe masura asteptarilor sau previziunilor noastre.
Spunea Bogdan, si ii dadeam dreptate si eu, ca noi existam pentru ca ne incapatanam sa existam.
Prieteni de-ai nostri au clacat din diverse motive, infopescuitul.ro sau flyesfishing.ro sunt doar doua exemple ale faptului ca munca depusa, costurile finale ale acestei munci nu se regasesc nicaieri.
Cat vom mai rezista noi? Buna intrebare, una la care nu cred ca pot sa raspund astazi dar probabil atata timp cat macar unul dintre noi, eu sau Bogdan vom mai avea resursele necesare acestui efort.
O sa va intrebati daca au existat si satisfactii si am sa va raspund ca da. Fiecare membru nou, fiecare postare noua, fiecare prieten nou au constituit momente de maxima bucurie.
Am fost bucurosi sa aflam ca pescari vechi sau noi au folosit cate ceva din experienta noastra din sfaturile sau informatiile postate aici.
Daca ma intrebati astazi despre proiectele de viitor sa stiti ca nu am sa va raspund. Optimismul pe care il afisam altadata e pe cale sa se epuizeze.

Comments are closed.