Castiga muste prinzatoare !!!

Home Forums Expeditii, Concursuri, Evenimente Castiga muste prinzatoare !!!

Viewing 9 posts - 13 through 21 (of 21 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

Ma asteptam la orice fel de reactie din partea voastra dar asta chiar nu imi trecea prin cap! 

Auziti si voi, careva a citit ca urmeaza sa oferim muste si streamere la concurs, modele noi, 2016, si s-a apucat sa sparga magazinul nostru. Doamne, mare ti-e gradina! 

“System functionality has been restored and no connectivity issues following yesterday’s DDOS attacks are being currently detected. Our efforts go towards identifying the best solutions to prevent all such future issues. Thank your for your understanding.”

CatalinCatalin
    Keymaster

Iata si originalul

Participant

Cred ca au vrut sa iti fure mustele de pe site

CatalinCatalin
    Keymaster

De astazi si pana catre sfarsitul lunii martie urmeaza sa trimitem cateva taparine cu muste catre castigatorii lor. 

Regulamentul promotiei este simplu si se vede si in imagine, dati un semn ca le vreti si intrati automat la tragerea la sorti.

Succes!

bogdanbogdan
    Keymaster

Daca-mi fac cont pe fb si dau like ma pot inscrie si eu la tombola?

CatalinCatalin
    Keymaster

Desigur, faci cont pe fb, dai like apoi pui mana si iti legi singurel mustele pe care ti le inmanezi legate cu o fundita rosie.

Desi nu e stipulat in regulamentul de concurs ( care nici nu exista ), membrii muscapunctro impreuna cu rudele lor de pana la gradul 30 nu au dreptul sa participe. Se va verifica acest lucru!

bogdanbogdan
    Keymaster

Imi dau like miw?

CatalinCatalin
    Keymaster

Incepem a doua saptamana de promovare a mustelor si monturilor noastre. Astazi intra in scena cleanul.

Rog pe cineva cu memorie buna sa ne spuna cine a fost castigatorul din saptamana ce tocmai a trecut.

Participant

Castigatorul  din prima saptamana de promovare a mustelor a fost extras de catre cea mai tanara membra a noastra Elena in varsta de 3 ani si jumatate si este Marius Mihai Stefan.  Il felicit si asteptam sa ne contacteze.

Viewing 9 posts - 13 through 21 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.