Recent Replies

Recent Topics

Echipament Fly Fishing

Acasă Forumuri Fly Fishing, Fly Tying Echipament Fly Fishing

Acest subiect conține 16 răspunsuri are 4 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 2 ani, 9 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 17 în total)
  • Autor
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

Cine a fost cel mai cuminte uitati ce a primit pentru sezonul care incepe

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Sa fiti si voi cuminti pe viitor, altfel ……..

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Am pus pozele de 1/6 dintr-o zi intreaga. Nimeni nu-mi ureaza NIMIC!!!

Chiar daca arata bine in poza, sa stiti ca echipamentul este unul ieftin. Asa ca nu va rusinati cu uralele si complimentele, eu aspept de fapt criticile si sfaturile de dupa razboi, dar nici macar alea nu le-am primit….. .

golden fish
    golden fish
    Participant

inseamna ca ai fost cel mai cuminte daca ai primit toate astea si eu sunt cuminte dar nu primesc nimic de genul ala.N-am sa-mi pierd speranta si poate cine stiu eu o sa vada si poate ma lipesc si eu .Si acum lasand gluma la o parte e super echipamentul ,bravo abia astept sa postezi capturile facute cu el.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Da, da, primul oblete

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Merg la CAOI sa incerc un casting. Ar fi bine sa nu fie nici cainii in zona, ca ar avea mari necazuri!

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Gata si castingul astazi. Cainii au avut noroc. Pe cand sa montez batul a venit ploaia…………………

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Macar ai reusit sa montezi batul? Ai legat snurul? Sunt sigur ca ti-ai tras cateva bete in cap si ti-e rusine sa ne spui. 🙄

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Banuiesc ca 75% din cei care mai scriu pe forumul nostru sint curiosi de cum ma descurc cu shnurul. Ceilalti 25% ( adica eu ) nu sint curiosi.

golden fish
    golden fish
    Participant

buna Bogadan,eu fac parte din aia 75%care-s curiosi,i-a zii cum te-ai descurcat cu noul echipament si mai ales ce capturi ai avut cu el.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Da, Cristina faci parte din cei 75% care scriu pe forumul nostru. Dar se pare ca esti singura care a avut amabilitatea sa ma si intrebe ceva despre noile mele scule. Deci intr-un anumit fel esti 100%.

Si daca ai fost amabila si m-ai intrebat, iti voi raspunde sincer. Capturi = 0. Cu descurcatul am inceput sa fiu un fel de ninja. La cate noduri si bucle am facut pe fir, deja cred ca ma voi apuca sa dau lectii private pentru deznodarea firelor. Am reusit sa nu-mi innod batul. In rest am innodat tot harnasamentul, inclusiv mulineta a ajuns sa fie incoacita si impletita intr-un anume model bizantin futuristco-rubensian.
    Deci daca va innodati firele, puneti o poza pe facebook, si va explic eu cum se rezolva. Despre tescuit cu snur cred ca mai asteptam o buna bucata de vreme pana cand ma prind de miscare. Dar investitia fiind facuta, nu pot sa renunt. Ar insemna sa fiu considerat un investitor prost. Mai insit o vreme, apoi ma voi declara un investitor prost.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Deci ia priviti cum se fac niste lansari. Ghiciti cine e personajul din imaginile de mai jos.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 17 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.