Eliberarea, vizarea permiselor de pescuit recreativ/sportiv 2014

Home Forums Legi, decrete, regulamente Eliberarea, vizarea permiselor de pescuit recreativ/sportiv 2014

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 41 total)
  • Author
    Catalin
    Keymaster

Da, asta am scris ca se pot obtine gratis. Nu sunt bani multi 40 ron dar in afara avizelor asociatia nu iti ofera nimic.

bebeu
    Participant

Asa este, nu iti ofera nimic. Si am inteles ca se pot obtine gratis, dar eu nu le am cu PC-ul.

Anonymous

CREDEAM CA LE-AM VAZUT PE TOATE IN VIATA ASTA DAR SE PARE CA M-AM INSELAT AMARNIC.

Anonymous

..

bogdan
    Keymaster

Am vizat si eu permisul azi, la A.P.S. HUNEDOARA, 70+2 ron.

Surpriza placuta a fost faptul ca in aceasta suma avem drept de pescuit fara taxe suplimentare pe apele montane din judet, conform tabelului afisat pe usa magazinului FISHING CENTER din Deva unde am platit taxa.

Se pot vedea in pozele atasate:

Catalin
    Keymaster

Asa da, aproape ca imi vine sa ma mut la Deva. Apropo, unde intra toate raurile astea intr-un judet? Sunt doar rauri sau aveti si ceva fluvii? 😉

bogdan
    Keymaster

Pai la vara cand va fi caldura mai mare esti invitatul meu sa biciuim lacurile din Retezat. Poate o iei si pe Belly cu tine.

Felicitari A.P.S. Hunedoara pentru initiativa!

Catalin
    Keymaster

Inca un aviz pentru pescuit in zona de frontiera mi-a sosit, cel din Galati. Cunoscatorii stiu ca in Galati avem ceva Dunare, un pic de Siret varsat in Dunare si o bucata de Prut, si ea varsata in Dunare adica doua locuri care nu trebuie ratate.

Anonymous

Astazi am primit prin posta permisul de pescuit pe granita de la Mehedinti.

Catalin
    Keymaster

Deja mirosi a scrumbie de Dunare…

Anonymous

A m-ai sosit un PG. Miroase a Prut. Multumiri politiei de frontiera Galati

Catalin
    Keymaster

Aha, deci ai mai multe decat mine… Ma razbun eu…

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.