Recent Topics

Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Home Forums Dimineata la cafeluta Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 118 total)
  • Author
    golden fishgolden fish
    Spectator

Din ce am vazut eu in galerie voi aveti o gramada de locuri superbe de pescuit fata de ce am eu aici,doar dunare sau siret.Mi-as dori foarte mult sa ajung si eu macar odata sa pescuiesc acolo.Cat despre caiace sunt super ,confortabile si ai intr-adevar libertate totala.

CatalinCatalin
    Keymaster

Pentru cei mai nerabdatori sa stiti ca am pus pozele din ultima expeditie in galerie. Sunteti curiosi sa aflati si povestile? Vin si ele…

CatalinCatalin
    Keymaster

Au ajuns in galerie imaginile de la partida-concurs de pe Dunare.

CatalinCatalin
    Keymaster

Si am pus si doua filmari de la concursul de pescuit in care apar si eu cu caiacul cateva secunde…

bogdanbogdan
    Keymaster

De ce te dai modest? Sint 12 secunde, de la 0,37 la 0,49. Si este pe canalul youtube, nu in galerie.

Chiar daca cele 12 secunde nu inseamna prea mult ca si timp pentru evolutia omenirii, se vede clar din ce motiv ati fost premiati! Eu v-as fi dat cate 2 diplome la fiecare.

Oare din invidie fac glumele astea?

CatalinCatalin
    Keymaster

Si tot pe canalul nostru de youtube am pus si o mica selectie de la partida de pescuit din weekendul trecut. Ii rog pe cei cu inima mai slaba sa nu stea prea aproape de monitor, avatul sare si trage fulgerator…

bogdanbogdan
    Keymaster

Hai ca o pun direct pe forum, cu siguranta unii dintre cititori nu mai au rabdare sa caute pe canalul de youtube.

” PUTPURIU ” de avati! “

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Mtl7fUTDStA&list=PLwaFArCnVhv1HkEeY73G93L5FsrBTELhT[/video]

Marca M.B.

NeluNelu
    Spectator

ai prins mereu acelasi peste, l-am recunoscut dupa zambet! 😆

bogdanbogdan
    Keymaster

Stiind ca inaltimea lui Catalin este de juma’ de metru, si ca avre gripu’ mic rezulta ca pestele ala este de fapt un oblete fardat la aripioare.

De aceea si-a si aruncat gripu’ in Dunare ca sa incerce sa ne duca in eroare, acum zice ca l-a pierdut. Pacat de el, mai rar gasesti grip pentru obleti.

Oricum este de remarcat gratia de adevarata balerina!

CatalinCatalin
    Keymaster

Uitandu-ma la filmari ma minunez si eu ce miscari de balerin am, ma indoi de la jumate, de la trei sferturi, zici ca dansez breakdance. Sunt momente cand trage avatul si cred ca imi pierd mintile ( expresia ii apartine unui fost prieten ). Nu stiu daca este bine sau rau dar de multe ori ma impiedic, alunec, rup monturi, deci toata agitatia aia si precipitarea imi aduce multe prejudicii dar nu ma pot controla.

golden fishgolden fish
    Spectator

Super locuri ,super capturi si intr-adevar o partida reusita de pescuit abia astept sa am si eu parte de una asa.

CatalinCatalin
    Keymaster

Am incarcat in galeria cu capturi imaginile primite de la domnul Sorin cu pestii prinsi la Colibita si pe aceasta cale tin sa ii si multumesc pentru faptul ca a binevoit sa mi le trimita.

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.