Recent Topics

Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Home Forums Dimineata la cafeluta Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 118 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

Cum vi se pare domnilor? Vremuri vechi dar bune.

CatalinCatalin
    Keymaster

Sunt defapt doua filmari, asta de sus care este facuta undeva pe canalul Dunavat aproape de varsarea in lacul Razelm, acolo este locatia Delta Paradis cu incintele lor de la Dunavat 1 adica tot complexul de canale si baltoace din partea stanga a pensiunii. Gasiti acolo pozele mele pe google earth pentru o mai buna aprofundare a locatiei. A doua filmare reprezinta o scurta secventa a unor iesiri care urmeaza a fi editate si adaugate canalului nostru youtube. Incerc sa ridic una pe zi sau maxim la doua zile. Daca va deranjeaza sa ma anuntati. Daca aveti intrebari despre locatii sau va intereseaza alte detalii va astept. Vizionare placuta. Muzica este din partea casei.

NeluNelu
    Spectator

foarte frumos, gata, acolo ma mut cand ies la pensie!

CatalinCatalin
    Keymaster

Eeee, si Sulina? Parca hotarasem ca ne facem cartierul general la mare.

NeluNelu
    Spectator

Sulina e prima resedinta….

CatalinCatalin
    Keymaster

In galerie au fost postate cateva imagini cu niste vechi scule pescaresti. Astept si povestea lor.

NeluNelu
    Spectator

Mulineta din prima poza din galerie este un DAM Quick
    Cat despre poveste, nu prea are cine sa ne spuna ceva interesat, fostul proprietar a decedat!

CatalinCatalin
    Keymaster

Asta nu-i o problema, ne vom intalni si vom povesti, o sa avem timp din belsug 1000 ani.

CatalinCatalin
    Keymaster

Anunt important!

Producatorul meu de iconuri pentru avatar a inceput lucrul la o serie noua si are o oferta de-a dreptul fantastica.
    Ganditi-va fiecare daca vreti ceva iconuri personalizate pe care sa le folositi aici dar si in alte forumuri pe unde mai activati.
    Poate un pestisor auriu, poate altceva, dati-mi o idee si il punem pe om la treaba.

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu vreti niciunul iconuri personalizate??? Gratis!!! Spuneti doar tematica si vedem ce iese.

NeluNelu
    Spectator

Sa-i testam imaginatia: un pescar grasut, cu o lanseta intr-o mana si minciocul in cealalta, in spate un rucsac mare, greu ca abia il duce, prins de rucsac sacul de dormit iar atarnate undeva la baza rucsacului, un ceaun, un felinar si eventual o busola!  🙂

golden fishgolden fish
    Participant

Eu vreau ceva personalizat asa ca ptr mine,ceva de genul o pescarita garbovita de cate bagaje cara in spate si in maini cu o lanseta ce apare pe sub o mana alergand sa-si ocupe locul. 😛 ce zice-ti e potrivit?Pe mine cam asta ma caracterizeaza.

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.