Recent Topics

Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Home Forums Dimineata la cafeluta Noutati musca.ro in galerii, forum, youtube, facebook

Viewing 12 posts - 73 through 84 (of 118 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

A inceput lucrul la ele…

CatalinCatalin
    Keymaster

Prima schita.

Pareri, modificari?

bogdanbogdan
    Keymaster

Cred ca e prea fericit avatarul. Si prea slabanog. Si nu are sac de dormit si cort agatate sub rucsac. Si nu e deloc cocosat si  chinuit. Pare un Nelu elvetian fericit si care nu a prea auzit de Romania.

Astept si avatarul Cristinei, apoi mai ma gandesc daca vreau si eu unul.

CatalinCatalin
    Keymaster

E varianta happy ( 2025-2040), proaspat pensionat, slabit un pic din cauza bugetului mai restrans dar fericit, mai sanatos fiindca petrece mai mult timp in natura, apele repopulate si pline cu pesti. A renuntat la cort si sac de dormit fiinca tocmai si-a achizitionat o rulota multifunctionala ( una din multele pe care le-a postat aici ).

Producatorul asteapta criticile pentru corectura si definitivare apoi urmeaza Cristina….

CatalinCatalin
    Keymaster

Alta schita.

NeluNelu
    Spectator

corect, Bogdane, si pe langa cele specificate de Bogdan mai trebuie atarnat de rucsac si un felinar sa-i ghideze drumul spre balta dimineata devreme!

golden fishgolden fish
    Participant

La al meu ar fi bine sa respecte indicatiile mele si garantez ca va iesi ceva super haios.Si asa ca o idee pe a lui Bogdan sa fie ceva in genul unui pescar vesnic pe drumuri in masina ce isi arunca lanseta de pe geamul masinii. 😆  😆  😆 .Ma gandesc la cea ptr Catalin cam cum ar trebui sa fie si va spun si voua.

CatalinCatalin
    Keymaster

Am reusit sa pun ceva imagini in galeriile foto si capturi de la aceasta scurta iesire. Cum spuneam filmele cu avati vor mai intarzia fiindca e mult de prelucrat. Noroc ca vine prohibitia.

CatalinCatalin
    Keymaster

Se lucreaza la site de aproape o luna si chiar daca am incercat sa facem cat mai putin posibil vizibile urmele modificarilor, din pacate, sunt si oarece disfunctionalitati.

Momentan ne luptam cu postarea imaginilor dar si cu alte probleme care se vor rezolva curand. Speram noi, odata cu mutarea pe un alt server care se va produce deja zilele urmatoare.

Sper ca odata terminata aceasta mutare sa primim si ceva statistici legate de activitatea noastra, postari, imagini, aprecieri de la Google legate de postarile noastre…

NeluNelu
    Spectator

CatalinCatalin
    Keymaster

Aproape. Astept sa pot posta ultimile schite.

CatalinCatalin
    Keymaster

Cum spuneam ne mutam pe alt server. Migratia a inceput. Momentan nu ne afecteaza cu nimic. Chiar daca exista sanse sa mai pierdem cateva dintre ultimile postari, eu voi continua sa va tin la curent cu toate noutatile pe care le aflu, legate de pescuit in principal.

Viewing 12 posts - 73 through 84 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.