Recent Replies

Recent Topics

Idei si actiuni ale membrilor nostri

Home Forums Club MuscaPunctRo Idei si actiuni ale membrilor nostri

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 43 total)
  • Author
    Participant

poze 2

Participant

poze 3

Participant

poze 4

Participant

poze5

Participant

poze 6

Attachments:
    Participant

poze 7

Attachments:
    Participant

In mare, selectate, cam astea sunt pozele. Imi pare rau ca pe Gabi de la Pitesti, nu-l prea avem in poze, ca el a cam hoinarit.

Participant

Imi place mult poza cu “Dormitorul atelier al echipei de muscari”. Bogdan era cel mai activ! 😆

Participant

ASTAZI, IN SFANTA ZI DE CRACIUN,VA UREZ SA AVETI PARTE DE MULTE BUCURII, FERIRE SI IMPLINIRI,ALATURI DE INTREAGA FAMILIE! CRACIUN FERICIT TUTUROR CELOR CE FALOSESC ACEST FORUM !

CatalinCatalin
    Keymaster

Sa fii iubit Bebe si tu si toti cei dragi, sanatate si fericire in noul an in care sper sa ne si vedem! Multumim pentru vizitele pe care ni le faci si sa stii ca esti primul casigator al unor linii cu muste produse de noi ca rasplata a timpului pe care il acorzi paginilor noastre.

Participant

Si eu sper din toata inima sa ne mai vedem ! Cat despre premiu, ma simt onorat si va multumesc mult! M-am gandit de multe ori ca ar fi bine sa incerc mustele pe Argesi,Sabar,Ciorogarla sau Neajlov si , de ce nu, si pe baltile private pe care le fregventez, ca multe din ele au stiuca, salau si biban.

CatalinCatalin
    Keymaster

Mustele sunt pregatite, pestele e pus bine in apa cu gheata pentru inca vreo 2,3 luni asa ca stam linistiti. Esti in vederile noastre si pentru tricou si sapca cu musca.ro dar cu asta ne-am miscat cam incet. Pana incepe pescuitul o rezolvam si pe asta. Pentru iesirile pe Arges, Neajlov, Sabar sa nu ma ocolesti fiindca eu stau chiar langa ele si cunosc foarte bine locurile. Teoretic dupa 15 martie incepem la obleti pe aici si cu putin noroc pana la sfarsitul lui martie poate incercam si o Delta daca ne permite vremea. In rest sa ne rugam de sanatate pentru toata lumea.

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 43 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.