Recent Replies

Recent Topics

Idei si actiuni ale membrilor nostri

Home Forums Club MuscaPunctRo Idei si actiuni ale membrilor nostri

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 43 total)
  • Author
    Participant

Normal ca nu te voi ocoli, Cataline. Stiu ca tu esti “Taticul” lor pe acolo asa ca, daca vin prin zona, te contactez negresit.

Participant

Pentru ca azi este 31 decembrie 2013 si la noapte va fi cumpana dintre ani va urez la toti UN AN 2014 MAI BUN DECAT CEL VECHI, CU MULTE BUCURII ,REALIZARI SI IMPLINIRI ALATURI DE CEI DRAGI.
    Cu stima al vostru prieten, George Trandafira

Cateva poze din locurile frecventate de noi dar facute din aer.

Inca doua poze

CatalinCatalin
    Keymaster

Sa mai cobori din cand in cand sa le vezi si de la sol. 😉

CatalinCatalin
    Keymaster

Ieri, colegii nostri din Deva au initiat o actiune de ecologizare a zonelor de pescuit locale. Nu vreau sa spun mai mult deoarece toate meritele asupra ideilor si faptelor le apartin si ii voi lasa pe ei sa vina cu informatia si imaginile.

Deci, Bogdan, Marcel, asteptam!

CatalinCatalin
    Keymaster
    bogdanbogdan
    Keymaster

Doua cuie si un sac menajer oricine isi poate permite

O sa pun saci si in alte zone de pescuit pe unde ajung in concediu, sa vedem daca pescarii vor dori sa faca curat in locurile in care isi petrec cateva ore de recreere.

Va fi o problema cand se vor umple sacii. Cineva va trebui sa-i duca la un tomberon. Nu e un efort deosebit, trebuie doar putina bunavointa. Eu am facut de cateva ori acest lucru si nu mi s-a parut nici greu si nici umilitor.

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu e o treaba grea dar nici usoara. Sa vedem cum vor reactiona si ceilalti.

Daca stau bine sa ma gandesc pentru multi pescari nu pare greu sa care acasa tot pestele prins, nu ar trebui sa fie greu nici cu gunoiul.

bogdanbogdan
    Keymaster

Daca e adevarata zicala cum ca ” orice minune tine maxim 3 zile ” inseamna ca sint in redutabil ” facator de minuni “.

Nu cred ca voi afla vreodata ce fel de creaturi au imrastiat gunoiul, dar erau unele care stiau sa citeasca si puteau sa ajunga la inaltimea afisului.

CatalinCatalin
    Keymaster

Pune pozele la 1024!!!!! 

bogdanbogdan
    Keymaster

Asta e tot ce poate telefonul meu.

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 43 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.