Recent Replies

Recent Topics

La clean in judetul Buzau

Acasă Forumuri Planuri viitoare La clean in judetul Buzau

Acest subiect conține 48 de răspunsuri are 5 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 2 ani, 6 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 49 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Desi apele sunt inca tulburi se pare ca maine ma pun la drum spre Buzau. Obiectivele sunt clenii de pe Niscov si Buzau si posibil ceva biban sau reginuta. Doar la musca!

Anonim

Te astept cu drag prietene

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Astazi voi iesi un pic pe ceva rauri de deal si munte dupa un pastrav. Sper sa ajung pe Buzau si pe Basca dar sa vad cum o fi vremea acolo si bineinteles apa…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Am avut parte de ape tulburi si de multe atacuri. Am facut spinning cu muste, am pipait dar pastravii si clenii au fost cu mult peste nivelul nostru. Maine urmeaza revansa.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Revansa a fost doar la capitolul fotografii. Am avut atacuri pe un parau mititel si ceva mai limpede numai ca pestii erau cam mici si atacau fulgerator fara a ne da ragazul necesar intepaturii. Am reusit chiar si cateva lansari la distanta cu o montura cu buldo intr-o zona lina de apa unde clenutii se jucau pe la suprafata si am avut cateva atacuri placute insa fara finalizare. 🙄

Iulian
    Participant

Chiar daca temperaturile au scazut foarte mult si a dat un prafai de zapada trebuie sa mai scot un pic lanseta de la naftalina sa vedem daca mai stie sa prinda peste pe raul Niscov.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Observ ca ai ramas fara tovarasi de pescuit pe Niscov… Ce animatie era odata prin locul numit “la rate”! Si ce carcoteli si mistouri ieftine! Eheee, Dumnezeu nu doarme…

Iulian
    Participant

Este iarna acum, frig ( era si ziua, zicea si ea), vremurile se mai schimba, lumea evolueaza, altii nu.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Lasa omule, acum ai noroc ca ti-ai facut prieteni noi, sa iti traiasca!

Iulian
    Participant

Multumesc mult, sa ne traiasca,  sti tu vorba aia de ce sa plang…………..

Iulian
    Participant

Acestea sunt primele capturi pe 2016 pe raul Niscov

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Frumosi clenutii! 

Locatia se poate da? Ma refer la denumirea exacta a locului…

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 49 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.