Recent Replies

Recent Topics

La clean in judetul Buzau

Home Forums Planuri viitoare La clean in judetul Buzau

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 49 total)
  • Author
    Spectator

La iesirea din satul Strezeni spre Tisau undeva intre locul la rate si gaste

Spectator

Cam asa arata astazi Niscovul in satul Niscov

Attachments:
    DenisaDenisa
    Spectator

Buna seara si bine v-am gasit.

CatalinCatalin
    Keymaster

Bine ati venit doamna/domnisoara!

Cu cine avem onoarea?

Spectator

Bine ati venit pe la noi.

DenisaDenisa
    Spectator

una seara. Numele meu este Denisa, sunt din Râmnicu Sărat si sunt novice in ale pescuitului. Sper ca aici sa pot invata cat mai multe. Tatăl meu este pescar si pescueste pe balti sau pe râul Ramnic iar eu mai mai duc din când in când cu el. Vad ca am fost intrebata din start daca sunt doamna sau domnisoara. Da , sunt domnisoara si am 27 de ani.

CatalinCatalin
    Keymaster

Doamne, am ras copios!!!

Sa ma ierti dar nu m-am putut abtine!

Am mai avut pescari din Ramnic pe aici dar intre timp evolutia nu le-a mai permis sa ramana printre noi. Sper sa nu ai vreo legatura cu…

Sper sa stii de gluma. O domnisoara de 27 ani va auzi multe lucruri cel putin ciudate din gurile noastre spurcate…

TutushTutush
    Spectator

uau!

DenisaDenisa
    Spectator

Dar ce sa intamplat? Bineinteles ca stiu de gluma dar mi sa parut un  pic ciudat sa fiu intreabata din prima daca sunt maritata sau nu. Sper sa nu ma injurati dar musca.ro am descoperit-o doar de o saptamana.

Spectator

Seara buna Denisa. Nu sa intamplat nimic doar ca a fost o persoana pe aici care a evoluat mai mult de cat noi si a devenit incompatibil cu site-ul.

CatalinCatalin
    Keymaster

Te-am suspectat de camuflaj… 

DenisaDenisa
    Spectator

Stai linistit Catalin. Apropo Iulian tu esti mai aproape de mine,  este ceva de raul Niscov? Crezi ca mai putea invata sa pescuiesc si eu la pipait?

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.