Recent Replies

Recent Topics

Magazin muste artificiale

Acasă Forumuri Fly Fishing, Fly Tying Magazin muste artificiale

Acest subiect conține 26 de răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 1 an, 2 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 27 în total)
  • Autor
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

Tin sa va anunt ca de azi nu mai este disponibil domeniul http://www.musteartificiale.com

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Tin sa va anunt ca google a inceput sa ne ia in seama… scrie musteartificiale.com si da un enter…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Am primit marfa noua si frumoasa la magazin…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Am reusit sa punem la punct impreuna cu Bogdan un proiect pentru noul magazin. Pe langa mustele si streamerele produse de noi ( adica modelele cu care pescuim si noi ) incepand de saptamana viitoare veti gasi si pachete speciale pentru legatorii de muste. Materiale si accesorii necesare dar si suficiente in cantitati si la preturi FOARTE ATRAGATOARE intr-un concept nou pentru Romania si nu numai…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Magazinele noastre vor pune in vanzare saptamana asta noile micro-muste artificiale ude pentru obleti si alti pesti de talie mica si foarte mica, realizate pe carligele japoneze Varivas, cele mai ascutite carlige de pe planeta…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Saptamana asta urmeaza sa trimitem o comanda pentru ustensile si materiale de flytying. Daca doriti careva ceva in mod deosebit puteti sa ne spuneti. In principiu ar trebui sa primim de toate, de la menghine pana la ultimul ac plus materiale.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Va prezint prima noutate a anului 2014 care se va gasi si la magazinele noastre, pluta buldo transparenta. Are o forma care o avantajeaza atat la aruncat cat si la recuperat, materialul din care este conceputa este un plastic foarte rezistent iar dimensiunea si forma permit introducerea plutei luminoase in interiorul ei. Dopul este fabricat dintr-un cauciuc foarte bun.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Aruncarile cu noua pluta bulda sunt o reala placere. Am folosit fir de 0.16 mm si chiar am fost multumit de distanta lansarilor. Incepand de astazi pluta se gaseste si la magazin.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Incepand de astazi puteti gasi la magazinele noastre muste artificiale de oblete legate pe carlige barbless adica fara contra si deasemeni streamere BIG pentru avat legate pe carlige barbless numarul 6. Incepand de saptamana viitoare ne vom largi gama pentru toate categoriile de pesti si pentru toate marimile de carlige. Carligele fara contra au avut ca destinatie initiala pescarii ultra-sportivi, C&R sau pe cei de competitie dar noi ne-am gandit sa le introducem si sa le promovam in ideea de a da pestilor o sansa atat in momentul drilului dar mai ales in cel al eliberarii in care, se stie, foarte multi pesti sunt raniti irecuperabil si mai ales cei mici.
    Sansele de a scapa pesti agatati cu carlige barbless sunt sensibil egale cu a celor scapati cu carlige clacice cu contra, asta am testat si eu personal.
    Preturile sunt astazi la fel pentru mustele cu carlige fara contra ca si ale celor cu contra dar vom promova o politica de preturi mai scazute pentru mustele si streamerele barbless.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

TOATE MUSTELE SI STREAMERELE NOASTRE SE VAND DE ASTAZI SI IN VARIANTA CU CARLIGE BARBLESS ADICA FARA CONTRA!!!

Profitati sa dati o tura pe la magazine sa vedeti ce oferte avem!

Profitati si deveniti mai sportivi! Dati o sansa pestilor!

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Am primit marfa. Menghine si ustensile. In curand va fi la vanzare cu preturi rezonabile.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Produse noi la musteartificiale.com

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 27 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.