Recent Replies

Recent Topics

Multumiri

Home Forums Regrete si Multumiri Multumiri

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 40 total)
  • Author
    NeluNelu
    Spectator

multumesc de incredere, nu cred ca merit titlu de “moderator” in limita timpului am sa incerc sa postez cate ceva, ajutat bineinteles de exprimentata Cristina!

bogdanbogdan
    Keymaster

Da, Nelu. Ai multe de impartasit, si ne-am gandit sa mai facem o pagina despre pescuitul stationar in cadrul site-ului nostru unde sa te poti desfasura. Gandaste-te cum vrei sa o structurezi, probabil ca vrei mai multe subpagini fiecare cu specificul ei ( nade si momeli, monturi, stiluri, locuri, etc.. ). Ceva de genul ” Tutoriale ”
    M-am mai gandit si la o pagina cu retete culinare, am vazut ca esti o mica enciclopedie.

Ai acum dreturi de editor ( poti scrie articole in cadrul site-ului, inclusiv pe prima pagina ) si de moderator in forum ( poti sterge sau muta postari ale altor useri in cazul ca sint nepotrivite sau postate in topicuri cu alt subiect )

Binenteles ca in limita timpului disponibil, nu avem norme de indeplinit.

Doresc doar sa-ti reamintesc faptul ca articolele nu trebuiesc facute copy-paste de pe alte siteuri decat cu dreptul autorului ( cele care sint sub incidenta dreptului de autor ). Iar daca primesti dreptul, acesta va fi mentionat undeva la sfarsitul sau inceputul postarii. Articolele pot fi inspirate de pe alte site-uri, dar este nevoie sa se observe si contributia personala. Aici nu ma refer la legi, ordonante si alte articole publice.

Sint convins ca vei face treaba buna, iti urez succes maxim!!! ( doar daca esti de acord si tu sa faci acest lucru )

P.S. – te va ajuta si Catalin pana te prinzi cum se fac editarile, e relativ usor.

CatalinCatalin
    Keymaster

Actiunea de ecologizare a Somesului organizata de Aqua Fishing

Un exemplu demn de urmat, fapte pe care cu greu ne urnim sa le mentionam macar.

Multumim baieti ca ne aratati ce nu suntem in stare sa facem noi ceilalti pescari…

CatalinCatalin
    Keymaster

Multumesc bunului Dumnezeu pentru ca am reusit sa ma intorc acasa dupa 8 zile de aventuri, distractie si pescuit pe meleaguri de vis.

A fost superb, un grup de opt persoane, straini unul fata de celalalt, care au reusit ca la prima lor intalnire sa formeze o familie puternica si sa petreaca un sejur de vis.

Mancaruri la ceaun, pescuit, plimbari cu barca in locuri vechi si noi. Multe poze, pe care probabil le voi posta mult mai tarziu din pricina filtrelor prin care trebuie sa treaca.

Oboseala, kilometri, zeci de kilometri de mers pe jos prin nisipuri fierbinti si soare arzator, zeci si zeci de litri de lichide carate in spinare pentru hidratarea grupului, tantari cu milioanele…

bogdanbogdan
    Keymaster

Ma bucur sincer pentru mine ca te-ai intors. Pentru tine bucuria cred ca este mai mica.

Interesant ca s-au inmultit tantarii chiar asa de mult in Grecia. O fi din cauza crizei politico-economice prin care trece tara.

NeluNelu
    Spectator

“bulgaroi cu ceafa groasa, grecotei cu nas subtire” – M.Eminescu
    inseamna ca tantarii din grecia au trompa lunga si ascutita……!

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu mai fiti carcotasi ca deja lumea ma intreaba daca am fost in Grecia sau in Delta…

Logic ca in Grecia am fost, imaginile pe care am inceput a le posta sunt de la ultima iesire din Delta si va spun si de ce, fiindca pregatim o Delta si imi este tare dor de ea.

Ma pregatesc sa plec la Sulina pentru cateva zile, poate o saptamana. O sa vedeti ca Sulina a ajuns anul asta o destinatie ravnita de multi romani dar si straini. A devenit o locatie la moda. Eu am fost deja anul asta de trei ori acolo si am in plan sa dublez cifra. Vom mai vorbi despre asta…

CatalinCatalin
    Keymaster

Conform teoriei care spune ca romanul a inventat problema cu capra vecinului iata ca astazi mi-a venit in minte ca se apropie septembrie…

Se cam duc concediile si oamenii se vor apuca de munca.

De acum incolo dragilor o sa va cam uitati la poze, gata cu filmarile, am fost pe balta aia, pe raul ala cu nu stiu cine, pe celalalt cu nu stiu alt cine.

Baldachinul… la debara cu el.

😆

TutushTutush
    Participant

salutari din Paris baieti!

CatalinCatalin
    Keymaster

Cifulica, tu esti?

Pai la cum te cunosc eu pe tine, cred ca nu apuci sarbatorile pe forumul nostru.

Ai grija ca am un mare apetit pentru banarea buzoienilor! Nu ma ispiti!!! Pe ultimul eliminat l-am facut sa planga cu vorbe…

A, pardon, dumneavoastra locuiti in Paris, respectele mele…

TutushTutush
    Participant

da Boss o sa am grija!

Participant

Bine ai venit pe la noi Tutush. Ce mai este nou pe la Paris?

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.