Recent Replies

Recent Topics

PESCUIT BALTENI

Acest subiect conține 15 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  Anonim acum 4 ani, 7 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 16 în total)
  • Autor

Anonim

Acum cateva minute bunii mei prieteni Catalin si Bogdan m-au adus acasa de la o partida de pescuit de vis in Delta la Balteni. Foarte curand o sa apara pozele si video, asa ca stati aproape pentru ca o sa aveti ce vedea.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ceva eliberari sau doar pus la sacosa ???

Anonim

Arata si tu pe aia pusi in sacosa.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Pescuim, prindem bibani, stiuci, rosioare si avati, facem poze, eliberam si ne distram.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Biban de octombrie

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Nu s-a incarcat poza cu bibi, asa ca o bag eu chiar daca nu e captura mea.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Da, unde-s doi puterea creste.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

De ceva vreme ma chinui sa il conving pe Eugen sa faca pasul spre Delta, e un salt necesar in viata unui pescar dar se pare ca nu reusesc. Nu il atrage probabil distanta si timpul necesar unei astfel de iesiri dar sunt sigur ca odata ajuns acolo s-ar virusa pe viata.
    Pentru Eugen dar si pentru alti pescari, de musca sau nu, am mai pus pe youtube cateva filmari cu pescuit de avat in zona Baltenii de Sus care sper sa ii convinga ca potentialul Deltei Dunarii pentru pescarul de musca e unul urias.
    Cu tristete va spun ca si Bogdan si-a propus sa evite Delta anul asta, cel putin pana in toamna.
    🙁
    Daca ma intrebati pe mine de cate ori am sa ajung in Pardina sau la Balteni anul asta, am sa va raspund ca de o suta de ori si chiar daca nu o sa pot macar am sa incerc.
    Priviti filmarile si mai ganditi-va!

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Bai ce om!

Nu mai poate lumea sa se lase de pescuit ca imediat il parasti pe forum!

Uite numa’ sa-ti fac in ciuda maine platesc cotizatia si merg sa prind niste AVATI MARI!!!

Anonim

Asa Bogdane fai in ciuda

bogdan
    bogdan
    Keymaster

De la intentie la fapta e un pas. Mic pentru omenire, dar foarte mare pentru mine. Macar asa sa-l fac sa-si roada unghile la noapte, ca prea tare ma supara cu escapadele lui nepotrivite la vremea asta. Si vreo 2-3 zile nu o sa mai scriu nimic pe forum, si nici nu mai raspund la telefoane, o sa-l las sa se framante in suc propriu cu gandul la ce capturi am facut eu pe Mures.

A’propos George, mai sti cum fierbea Muresul de atacurile alea de avati la Vetel cand v-ati intors din Norvegia? Si nu am reusit sa prindem nici macar un solz de peste!
    Maine va fi exact invers! Adica nu va fi nici un avat in Mures si eu ii voi prinde pe toti!

FORTZA FIE CU MINE!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Daca maine pe Mures prinzi macar o jumatate de boblete iti dau in scris ca ma las de muscarit!

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 16 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.