Recent Replies

Recent Topics

Pescuit in judetul Giurgiu

Acasă Forumuri Pe unde am pescuit in ultimul timp Pescuit in judetul Giurgiu

Acest subiect conține 62 de răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 1 săptămână, 2 zile.

Vizualizare 3 articole - 61 la 63 (din 63 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Dupa 9 zile de Delta iata ca am avut puterea si mai mult curiozitatea sa fac doua iesiri pe Arges. Apa e cam marisoara si capturile putine si mici. Obleti si avatei, unii sariti de palma dar putini. Cleni deloc

Catalin
    Catalin
    Keymaster

O noua iesire pe Arges ratata. O zi cu doua etape, una la pranz de vreo 4 ore cu Koade si alta pe seara cu Eugen. Am pescuit intre Darasti si Mihailesti in toate locurile posibile. Capturi, cativa clenuti si cativa obleti. Am dat la avat in mare parte a timpului dar degeaba. Parasutisti la Mihailesti duium. Batrani cu neveste, copii, baieti si fete toti cu parasute. Chiar si asa peste nu am vazut

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Am dat si astazi o tura de Arges si am avut norocul sa il prind pe scadere. Pana mi-am dat eu seama ce se intampla am reusit sa scap toti clenii frumosi care trageau. Nu inteleg cum am facut dar i-am ratat si cu mustele si cu voblerul. In final am prins un amarat cam cat palma dupa care mi-am mutat locul. In asta nou nu am avut niciun atac si in plus am agatat voblerul de doua ori si a trebuit sa ma descalt si dezbrac ca sa intru dupa el. Nu a fost deloc placut…

Vizualizare 3 articole - 61 la 63 (din 63 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.