Recent Topics

Pescuit in zona Braila-Galati

Home Forums Pescuit pe Dunare Pescuit in zona Braila-Galati

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 104 total)
  • Author
    golden fishgolden fish
    Participant

Sinceră să fiu nu am ajuns în ultima perioadă la Dunăre ,am văzut aseară când am trecut pe digul spre Brăila cu mașină ca e totul inundat și apă e până în șosea.Se vede ca e tulbure și mai mult ca sigur e plină de gunoaie. Noi mai mult am fost la Prut.Dar cum au anunțat ăștia va veni și mai urâtă de atât.Așa ca dragilor aventură voastră se amâna pe termen nelimitat din păcate.

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu te bucura de necazul nostru. Defapt oricum vom pleca spre Delta in curand, cu sau fara ape umflate.

golden fishgolden fish
    Participant

Dar chiar nu ma  bucur ,nu am nici un motiv ,din contra îmi face o deosebită plăcere să ne întâlnim .

golden fishgolden fish
    Participant

Am ajuns azi o fugă pe faleză la bac și am făcut o poza să vedeți cum arată Dunarica noastră dragă.E jale,vin copaci întregi,plauri ,busteni și multă mizerie ca să nu mai vorbesc ca apă  e mal.

golden fishgolden fish
    Participant

Nu reușesc să pun poza,mai încerc

Participant

Cine vrea sa vada braconieri in direct poate accesa camerele live de la bacul de la Smardan
    http://86.121.254.107:40002/cgi-bin/guestimage.html

CatalinCatalin
    Keymaster

Cristina, redimensioneaza poza la 1024/960 sau 800/600

CatalinCatalin
    Keymaster

Au sunat colegii la politie, sa vedem daca apar si ceva rezultate.

Cristina, cum iti explici faptul ca la Braila apa da impresia ca ar fi mai limpede si cam fara gunoaie?

golden fishgolden fish
    Participant

E doar o iluzie optica,ptr ca la noi vine de la Braila si ce am vazut noi azi pe Dunare clar ca nu e limpede.Sa inteleg ca tu tot mai tragi sperante sa-ti incepi mult asteptata aventura?

golden fishgolden fish
    Participant

O sa incerc sa pun poza cu specificatia ca plaurul ala din imagine e mic copil pe langa ce copaci si busteni au trecut mai inainte.

CatalinCatalin
    Keymaster

Plecam indiferent de cat de dure vor fi conditiile! Si vom pleca de doua ori, adica doua iesiri pana in prohibitie. Si vom prinde si peste. 

golden fishgolden fish
    Participant

Si ca tot veni vorba de pescuit, maine mergem la Prut sa ne incercam norocul si poate fac si niste poze .Mi-am luat un minciog din ala mare ptr capturi si maine ii facem inugurarea(sper ca o sa avem ocazia).

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 104 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.