Recent Topics

Pescuit pe Mures

Home Forums Pescuit pe Mures Pescuit pe Mures

This topic contains 47 replies, has 4 voices, and was last updated by Catalin Catalin 1 month ago.

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 48 total)
  • Author
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

In Delta iti voi arata cum se prinde morun la musca uscata!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Incep sa apara imagini desecretizate cu capturile de avat ale lui Bogdan. Asta este de la Mintia dar stati sa le vedeti si pe cele din Delta fiindca am uitat sa va spun ca acolo cred ca a fost cel mai activ pescar! Contrar tuturor comentariilor si supozitiilor rautacioase ale unor colegi cum ca el ar avea in Delta doar rolul de a asigura buna dispozitie si ar fi direct raspunzator doar cu asigurarea stocului de lichide, ei bine, de cele mai multe ori era primul care arunca lanseta la apa, a pescuit si noaptea la avat si salau si avea permanent lanseta pregatita langa el. Si a capturat o gramada de pesti! Un real pericol!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Capturi uriase ale lui Bogdan din august 2018 pe Mures. Totul la artificiale, mai putin berea care e fara alcol si care altadata ar fi fost clasificata ca fiid suc…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Mintia octombrie 2018 streamer Bogdan 

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ieri pe Mures

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Continua aproape zilnic capturile de stiuca ale lui Bogdan pe Mures. Locul este unul secret, defapt e unul care pe harta nici macar nu exista! Capturile sunt de 2-3-4 kilograme cate 2-3 pe zi. Nu postez imagini ca sa nu ii deconspir locul plus ca toate pozele sunt cam la fel deci priviti una de mai sus si va imaginati ca am mai pus vreo 10-15 poze.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Revin cu imagini din Deva cu o stiuca uriasa capturata la spinning. Pacat de imagini si de locul nepotrivit.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Am iesit ieri pe Arges la o plimbarica si un pescuit alaturi de Cristi Albu. Din vorba in vorba
    am adus discutia si despre Deva, Bogdan, capturi uriase, Caoi… si am zis sa programam ceva dragut in toamna, poate si o filmare. Sa vedem ce o sa zica stapanul locurilor.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

va astept. invitatia e facuta de multa vreme si valabila, desi voi stiti bine ca puteti sa veniti si neinvitati. hotarati-va si puneti-va la drum. pestii sint din ce in ce mai putini.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Pai tu esti Boss de Boss. Trebuie sa gandesti o perioada a toamnei mai productiva iar noi sa incercam sa incadram acolo cateva zile. Nu amesteca cu Delta!!!!!!!! Vreau 3 saptamani anul asta!!! Gandeste perioada apoi vorbesc cu Cristi

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Pai eu zic sa veniti voi cat mai repede incoace ca sa avem timp pentru Delta dupa aia. Productivitatea o garanteaza un Boss superior mie.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ok, gandim

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 48 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.