Recent Replies

Recent Topics

Planuri de pescuit pe termen scurt

Home Forums Planuri viitoare Planuri de pescuit pe termen scurt

Tagged: 

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 322 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

AM HOTARAT ASTAZI IN UNANIMITATE ( EU SI CU MINE ) SA INCHID SEZONUL DE PESCUIT 2013. VOI FOLOSI TIMPUL RAMAS PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ACTIVITATI CASNICE ( INTERNET, LEGAT MUSTE… ).

bogdanbogdan
    Keymaster

Eu nu pot sa cred asta. Magurele te asteapta!

CatalinCatalin
    Keymaster

La primavara…

bogdanbogdan
    Keymaster

Ceva nu-mi suna bine in marturisirea asta. Ce surpriza ne-ai pregatit?

CatalinCatalin
    Keymaster

Sunt cam 10-12 grade astazi la Darasti, maxima e atinsa pe la ora 14… Nu stiu ce sa fac, daca se merita sa ies sau nu. As incerca un oblete pe Arges…

CatalinCatalin
    Keymaster

Plec cu Bogdan la Cernavoda !!!

Va rugam sa nu ne deranjati doua zile !!!

ORICUM PREA SA FACUT BALENA

CatalinCatalin
    Keymaster

Este ora 3.45 si deja simtim mirosul Dunarii. Poate parem egoisti dar stiti cum e, pescuitul asta nu ne da pace si gata, suntem condamnati sa mai prindem ceva pe 2013.

Participant

Imi pare asa de rau ca nu am putut sa merg si eu….

CatalinCatalin
    Keymaster

Lasa ca n-au intrat zilele-n sac. Anul urmator nici nu a inceput. Sigur ai fi prins azi o multime strapazani, dar prea mici pentru a merita sa fie retinuti. Apa a fost curata dar scazuta. Conditii perfecte, dar pestii cautati de noi s-au ascuns ca niste lasi. Speram sa nu afle ca ajungem azi pe teritoriul lor, dar am constatat ca au scapat informatii despre incursiunea mustei atomice, si au avut timp sa se ascunda in adancurile iadului.

Sa vedem Bebe cum rezolvam la vara sa mai iesim la o pescuiala, pana atunci va dorim un an nou fericit, multa sanatate si noroc!

Se pare ca avem informatori printre noi 😆

CatalinCatalin
    Keymaster

Saptamana asta se anunta temperaturi de peste 10 grade si vad ca nimeni nu vorbeste de primul peste prins in 2014. Ma bate gandul sa ies prin zona mea adica pe Arges sau Neajlov desi nu cred ca voi gaci niciun tovaras.

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 322 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.