Recent Replies

Recent Topics

Planuri de pescuit pe termen scurt

Home Forums Planuri viitoare Planuri de pescuit pe termen scurt

Tagged: 

Viewing 12 posts - 49 through 60 (of 322 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

Pana sambata se aduna vreo 10 grade. Am in plan sa ies pe Neajlov, Arges si Dunare la Giurgiu. Va tin la curent.

CatalinCatalin
    Keymaster

Zi frumoasa cu soare. Plec spre Giurgiu sa arunc o musca pe canalul Plantelor.

bogdanbogdan
    Keymaster

Ai telefon inchis. Pune mana si da un beep! Daca nu cumva esti rupt de la Canalul Plantelor!!!

Am gasit prin pod intr-o cutie prafuita nist lucruri. Or fi bune de ceva?

bogdanbogdan
    Keymaster

Super jucarie. Poti sa o trimiti la Catalin ca nu prea mai are lemne si iarna nu vrea inca sa plece.

Sa te bucuri de ea!

CatalinCatalin
    Keymaster

Aha, vad ca ai mulineta si fir dar muste ai??? 😀

Lasa ma ca am sa il rog pe Bogdan sa imi trimita daca tu nu vrei s-au in ultima instanta pe Gabi.

CatalinCatalin
    Keymaster

Pentru clenii de Niscov nu cred ca poate face cineva muste mai bune ca ale mele…

CatalinCatalin
    Keymaster

Mi-am pregatit arsenalul pentru biban si incerc sa plec intr-o ora la Falastoaca. A prins Eugen zilele trecute bibani la muste si trebuie neaparat sa vad cu ochii mei si chiar sa prind. Din pacate pentru mine anul asta inca nu am prins nimic… Nu e asa important, mai rau e ca nici nu prea am iesit. Am pregatit cateva muste 2014, ceva pe barbless si altele pentru biban pe carlige 16 subtiri.

Dupa o indelungate partide de pescuit a cate 10, 15 minute in fiecare zi a venit si primul rezultat pe 2014 pe raul Niscov.

Participant

Bravo, bravo ! AVETI ACTIVITATE !

Mersi Bebeu, pai ma chinui de ceva timp si abia astazi am reusit sa il prind. Tinand cont ca este rau de deal este totusi foarte rece apa dar vad ca mustele de la Catalin au reusit sa il scoata din ,,barlog”.

Viewing 12 posts - 49 through 60 (of 322 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.