Primii pasi

Home Forums Club MuscaPunctRo Primii pasi

Viewing 7 posts - 13 through 19 (of 19 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

Da, ma bucur ca va place. O sa facem pentru toti, poate chiar personalizate asa cum gandisem candva, gen fotbalisti adica sa punem undeva pe piept si numele. O sa dureze pana producem banii dar le facem pe rand… VENITI CU IDEI !!!

golden fishgolden fish
    Participant

Catalin,eu as avea o idee ,in loc de nume pe care vrei tu sa-l pui sa faci mai bine un colaj cu diferite modele de muste mai mari mai mici,ca toate mustele de la voi sunt foarte frumose si e pacat sa nu le vada si altii poate le starnim curiozitatea,cine stie.Ca e una cand iesi la pescuit imbracat cu tricoul respectiv si prinzi peste ,lumea nu e foarte atenta la ce dai der in momentul in care le captezi atentia urmarindu-te le sare in ochi si tricoul cu tot ce e pe el.Si inca ceva numele site-ului ar trebui sa fie scris mai mare sa fie mai viziobil.Cam astea au fost ideile mele .

CatalinCatalin
    Keymaster

Pe fata sa fie mai mare? Eventual un font mai gros si mai inteligibil. Poza pe spate am facut-o pe cea mai mica, si ieftina. M-a dus la 113 ron cu transport. La o imagine marita, adica mai multe muste imprastiate pe spate probabil ca va ajunge pe la 150. Am sa fac o simulare sa vad. Si mai ramane varianta sa mai cautam firme care imprima mai ieftin, cu siguranta ca sunt.

golden fishgolden fish
    Participant

nu-i mai simplu sa iei niste tricouri mai ieftine de undeva da la un depozit si sa le imprimi la asstia care imprima materiale promotionale si cadouri pe cani ,pe tricouri cred ca sunt mult mai ieftine.

CatalinCatalin
    Keymaster

Asta ar trebui sa facem, in general au ei si tricouri, trebuie sa gasim doar ca eu am cautat prin Bucuresti in malluri dar se pare ca au disparut.

LA MULTI ANI MUSCA.RO

CatalinCatalin
    Keymaster

Pentru perioada de iarna ma gandesc sa incepem o campanie de relationare cu alte cluburi de pescari-muscari din Europa si sa incercam un soi de parteneriat pentru pescuit in genul in care sa ii putem invita sa pescuiasca la noi si desigur si noi sa mergem sa pescuim la ei. Ideea asta o am de mai multa vreme dar in ultima perioada am combinat-o si cu putina aventura si ma gandesc ca se pot organiza iesiri cu cortul, cu caiace, cu tuica buna si pescuit.

Viewing 7 posts - 13 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.