Regrete

Home Forums Regrete si Multumiri Regrete

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 55 total)
  • Author
    TutushTutush
    Participant

Boss, am vrut sa mai scriu ceva dar nu am putut sa ma loghez. Cred ca voi mi-ati schimbat parola. Va place sa va jucati cu chestii d’astea? Vad ca si Nelu se plange de ceva asemanator. Poate pe el l-ati prostit dar cu mine nu tine. Cu Gabi ala ce ai??? Zica ca ti-e prieten si dupa doua propozitii il dai dracu. Pe Ramnic ai si prieteni si dusmani. Ce faci, prinzi toti pestii si iti faci dusmani? Sau te porti aiurea cu ei? Nu mai inteleg nimic. Ai imbatranit Boss si incepi sa o iei razna. Sper sa nu imi stergi postarea sau sa umbli iar la parola.

DenisaDenisa
    Participant

Ce se intampla cu Ramnicul asta ca se tot discuta despre el. Poate ma lamureste si pe mine careva.

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu am nimic cu nimeni. ne exprimam si noi pareri si poate unele sunt putin mai acide. Gabi mi-e prieten dar tocmai fiindca il consider asa, imi permit sa il trag de urechi pentru a-i arata calea cea buna. 

Cu tine nu am nimic, deocamdata. La cat scrii, sincer ar fi o pierdere de timp doar sa te monitorizez. 

TutushTutush
    Participant

Nelu e blocat? Ce a facut?

DenisaDenisa
    Participant

Din cate  am vazut Nelu este din Ramnic.  Ce a facut asa grav de l-ati blocat? Sa stiu sa nu fac si eu.

CatalinCatalin
    Keymaster

Sunteti papagali sau comunicati cumva intre voi? Scrieti in acelasi timp, aceleasi cuvinte, intrebari… Aloooo?

Nelu nu e blocat. Pur si simplu asa scrie in dreptul lui. El a ales sa nu mai scrie. Cica si-a luat o vacanta.

Neinteresant.

bogdanbogdan
    Keymaster

Stimati noi forumisti ( Denisa si Tutush ), va recomand sa scrieti si sa dovediti ca aveti o oarecare legatura cu pescuitul. Din postarile voastre vad ca va intereseaza doar barfe si intrigi. Daca nu v-ati dat seama va reamintesc ca aici dorim sa vorbim mai mult despre pescuit. Deocamdata voi cautati altceva. Despre pescuit nu prea v-am auzit.

In concluzie, data viitoare cand mai vreti sa postati va astept pe alte teme decat cele pe care ati postat pana acum. Postati niste povestioare cu experientele voastre la pescuit, apoi puteti sa postati si la off topic cate una. Dar in principal postati chestii de pescuit. Cam asta ar fi o intrare cu bun simt pe un forum cu o anumita tema. In nici un caz sa te apuci sa-l intrebi din prima pe un admin, de ce un forumist sau altul a fost blocat. E cel putin ciudat ( ca sa nu spun nesimtire ). Prima data ar trebui sa faceti voi dovada ca meritati sa fiti ascultati.

Nu stiu daca este noroc sau ghinion pentru voi, dar datorita faptului ca sinteti cunostintele lui Catalin inca mai puteti scrie in acest forum. Pe mine personal ma cam deranjeaza prezenta voastra pe musca.ro.

Este la alegerea voastra. Ori scrieti cat de cat in tema, ori scrieti in alta parte daca chiar nu va puteti abtine de la scris.

Oricum va doresc multa sanatate si energie ca sa-i innebuniti pe altii.

Cu respect,

Bogdan.

CatalinCatalin
    Keymaster

Da, da, multe rautati!

Avea dreptate defunctul, ne gonim unii pe altii

golden fishgolden fish
    Participant

Bună dragi pescari, (insist,pescari) nu am mai reușit să intru pe forum datorită problemelor (și acum va scriu de la Cluj) insa ce am găsit mă contrariază.Înainte eram câțiva pescari(repeț pescari) și era ok in mare parte picam pe subiect acum au apărut membri noi (ceea ce e bine oarecum) dar nu reușesc să  vorbească nimic despre subiectul forumului.Ar trebui făcută o ordine și să rămână doar cei care au ceva de spus și ceva experiență în domeniu și așa vom reuși să redevenim ceea ce am fost.Cât despre mine sper ca problemele să se termine odată și să revin  cu noi postari,poze și povestiri.

CatalinCatalin
    Keymaster

Buna Cristina. Termina si tu cu problemele ca m-am saturat eu de ele… Sper ca nu te apuci de pescuit in Cluj si renunti la Dunare.

In martie ajung in Galati, in tranzit, si va convoc la o cafea ( bere ).

DenisaDenisa
    Participant

Buna ziua, dupa cum am spus si inainte eu sunt noua pe site si in ale pescuitului.   Daca un administrator imi reproaseaza ceva, ok , il inteleg. dar cand vine cineva din afara asta chiar ma deranjeaza.  Este iarna, nu am fost la pescuit nu am eperienta si chiar nu am ce scrie, dar asta nu inseamna ca nu pot vorbi si glumi cu alte perosane mai ales ca exista un topic special pentru asa ceva si mi se permite. Cat despre pescar experimentat ce sa zic ? Am mai vazut unul pe aici care ma invata cum sa fur peste dupa balta privata sau sa retin  si alevini sa ii dau la pisici si dupa aia se revolta ca nu mai au raurile peste. Pana a fi pescar adevarat este cale luuuuunga.

TutushTutush
    Participant

Stergeti topicurile care va incomodeaza si blocati-ne pe toti!
    Tipic romanesc!

Viewing 12 posts - 25 through 36 (of 55 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.