Recent Topics

Sarbatori, aniversari

Home Forums Aniversari, sarbatori si sarbatoriti Sarbatori, aniversari

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 101 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

Precum plugusoru-arată
    Cătălin păstor vestit
    A văzut greşeala-ndată
    Şi-a pledat REVIZUIT!

golden fishgolden fish
    Spectator

Multumesc, pastor vestit…

NeluNelu
    Spectator

Baieti, am un video de cu Cristina micuta!…

CatalinCatalin
    Keymaster

Inca un filmulet cu baltoacele de trei metri patrati pline cu monstri din alte tari. Nu iti vine sa te oftici pe tara asta si pe locuitorii ei?

NeluNelu
    Spectator

In Ramnic este cod rosu spre violet, nu se mai vede om cu persoana!
    Tocmai astazi cand imi propusesem sa fac o iesire pe undeva….
    Stratul de zapada are deja vreo 30cm, in locurile viscolite ajunge si la 1m!
    Matizul meu abia se mai vede, s-a bagat cu totul in plapuma de zapada!
    M-am uitat pe webcam:
    -Tulcea, lacul Ciuperca-ninge,viscoleste, nebulozitate accentuata
    -Galati, faleza Dunarii-ninge,viscoleste, totul parca e intr-o ceata
    -Costinesti-vant puternic, valuri mari, fara zapada, totul este curat!
    -Olimp-vant puternic, valuri mari, fara zapada, totul este curat!
    -Constanta, portul Tomis-vant puternic, valuri mari, fara zapada, totul este curat!
    -Braila, bac autoturisme-ninge,viscoleste, totul parca e intr-o ceata-bacul nu mai face curse!
    -Braila, bac autocamioane-ninge,viscoleste, totul parca e intr-o ceata-bacul nu mai face curse!
    Celelalte webcam-uri nu functioneaza!

NeluNelu
    Spectator

Cataline, vezi ca mi-am facut cont pe facebook cu numele de “PescarDrumet” – da si tu accept!

CatalinCatalin
    Keymaster

Sa traiti am inteles! Astazi am stat mai mult pe drumuri si nu prea am intrat pe net…

NeluNelu
    Spectator

Muzica lipoveneasca, sa va mai amintiti de Delta….!
    Deh, tot sunt in concediu!

CatalinCatalin
    Keymaster

O sa murim de dor de Delta asta. Trebuie sa ma apuc sa revad pozele din ultimii ani ca sa imi mai treaca, in fiecare saptamana sa revad cate un folder. Pe 30 martie sunt acolo oricum, mai am doua luni si restul zile. AMR 84!

golden fishgolden fish
    Spectator

Catalin,imi pare rau ca-ti dau tocmai eu vestile rele dar din ce am auzit la meteo inclusiv martie v-a fi o luna normala de iarna asa ca prelungeste amr-ul.Sory!!!

golden fishgolden fish
    Spectator

Cat despre dorul de Dunare si pescuit,eu am inceput deja sa privesc pozele facute anul asta si oftez adanc si iar ma uit si iar oftez si tot asa.Si chiar ma uitam aseara la poza cu Adi si monstrul si mi-am amintit de iesirea facuta cu Nelu precum si la pozele de la Pardina,ce iesiri frumoase au fost dar mai ales ,ce repede trec si devin amintiri.Pacat ca nu dureaza vesnic clipele astea frumoase ca sa te poti bucura de ele din plin.

Attachments:
    CatalinCatalin
    Keymaster

Cristina, vremea din martie nu ma intereseaza! Vrei sa plec in februarie? Nu ma face… In fine pestisorul ala prins de Adi e frumusel dar e posibil iar sa ma supar si sa prind un oblete mai mare decat moaca aia. Nu ma supar fiindca va consider prieteni si nu ar da bine.
    Eu zic asa, sa treaca ele astea trei luni si vedem noi care incotro pleaca. Dar sa stiti ca eu de vreo 9 ani sunt in Delta in fiecare primavara inaintea prohibitiei deci sper sa ajung si in 2015. Nu ma vait de vreme ca am prins si inundatii si ploi si gheturi. Recordul a fost de 14 zile umblat cu Koade toata Delta fara sa prindem macar un ghibort. Deci ce as mai putea pati?

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 101 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.