Sarbatori, aniversari

Home Forums Aniversari, sarbatori si sarbatoriti Sarbatori, aniversari

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 101 total)
  • Author
    NeluNelu
    Spectator

trebuie sa ne cinstesti cu o palinca ardeneleasca!

bogdanbogdan
    Keymaster

Pai eu va astept, dar daca nu reusiti sa ajungeti azi ramane pentru urmatoarea intalnire.

NeluNelu
    Spectator

nu, cand ne intanlim la Sulina, la vara!

CatalinCatalin
    Keymaster

Se apropie cu pasi repezi aniversarea a doi ani de musca.ro

Posibil sa facem un bilant…

Posibil ca pana atunci sa intru intr-un fel de concediu al lumii virtuale, ma simt putin cam obosit…

NeluNelu
    Spectator

astazi este ziua mea!

“mai batran ca acum nu am fost niciodata, si mai tanar ca acum nu o sa mai fiu vreodata”

bogdanbogdan
    Keymaster

La multi ani NELU!!!

Multa sanatate tie si celor dragi!

CatalinCatalin
    Keymaster

Multi ani fericiti alaturi de cei dragi!!!

golden fishgolden fish
    Participant

Nelu si din partea noastra un La multi ani fericiti,sanatate, partide de pescuit memorabile si toate cele bune. Abia astept sa se termine prohibitia si sa mergem impreuna la pescuit.Cat despre dragul nostru site un La multi ani  sincer, multe dezbateri si numai ganduri de bine colaboratorilor si prietenilor.

LA MULTI!  MULTI  ANI MUSCA.RO 😆   😆  😆

NeluNelu
    Spectator

multumesc tuturor!

CatalinCatalin
    Keymaster

La Multi Ani musca.ro!

La multi ani tuturor, celor vazuti si celor nevazuti, tuturor celor care datorita acestei pagini au facut sau fac parte din familia noastra. Amintesc cu drag pe Domnul Nelu cu D MARE, pe Cristina, Eugen, Andrei, Biju, Valentino, PMN, Bebeul, Gabi…

Am implinit 2 ani de cand am aparut in mediul virtual, doi ani grei in care munca depusa, timpul petrecut in fata monitoarelor, nu au adus rezultate pe masura asteptarilor sau previziunilor noastre.
    Spunea Bogdan, si ii dadeam dreptate si eu, ca noi existam pentru ca ne incapatanam sa existam.
    Prieteni de-ai nostri au clacat din diverse motive, infopescuitul.ro sau flyesfishing.ro sunt doar doua exemple ale faptului ca munca depusa, costurile finale ale acestei munci nu se regasesc nicaieri.
    Cat vom mai rezista noi? Buna intrebare, una la care nu cred ca pot sa raspund astazi dar probabil atata timp cat macar unul dintre noi, eu sau Bogdan vom mai avea resursele necesare acestui efort.
    O sa va intrebati daca au existat si satisfactii si am sa va raspund ca da. Fiecare membru nou, fiecare postare noua, fiecare prieten nou au constituit momente de maxima bucurie.
    Am fost bucurosi sa aflam ca pescari vechi sau noi au folosit cate ceva din experienta noastra din sfaturile sau informatiile postate aici.
    Daca ma intrebati astazi despre proiectele de viitor sa stiti ca nu am sa va raspund. Optimismul pe care il afisam altadata e pe cale sa se epuizeze.

NeluNelu
    Spectator

29 iunie – Ziua Internațională a Dunării
    Anual, la 29 iunie, este aniversată Ziua Internațională a Dunării.

29 iunie – Ziua Interna?ional? a Dun?rii. În acest an, tema propus? este ”Fii activ”

CatalinCatalin
    Keymaster

Si urmele ecologizarii malurilor Dunarii la Giurgiu

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 101 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.