Recent Replies

Recent Topics

Sarbatori, aniversari

Acasă Forumuri Aniversari, sarbatori si sarbatoriti Sarbatori, aniversari

Acest subiect conține 84 de răspunsuri are 8 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 1 lună.

Vizualizare 12 articole - 73 la 84 (din 85 în total)
  • Autor
    bogdan
    bogdan
    Keymaster

Eu nu o cunosc pe asta!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

La multi ani prieteni!!!

Un an nou mai bun va doresc tuturor si multa sanatate!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Maine sunt Rusaliile si desi asta ma lasa putintel cam rece, totusi nu pot sa nu ma bucur de zilele astea in care isi fac aparitia zburatoarele cu acelasi nume. 

Rusaliile sau efemeridele, un miracol al naturii.

Anul trecut am luat parte la acest spectacol, din intamplare la Mila 23. Anul asta il privesc doar in poze…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Pe 1 iunie am implinit 4 ani de online. Anul trecut mi-am amintit cu aproape doua saptamani intarziere, anul asta o luna si jumatate. Oare imbatranim?

bebeu
    Participant

Craciun fericit prieteni ! ( 2017 )

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Multumim Bebeule, sarbatori fericite si voua! Anul care vine pe unde ne mai vedem?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Salutari in noul an, 2018 prieteni!

Sper sa reusesc sa pastrez si anul asta un ritm cat de cat decent in ce priveste postarile, poate mai multe iarna cand timpul imi permite. Pentru zilele de vara sper sa am mai multa activitate, mai mult pescuit in tara si lume, mai multe muste legate, mai multa experienta si locuri descoperite, lucruri pe care apoi sa vi le impartasesc si voua.

bebeu
    Participant

LA MULTI ANI  pe anul  2018 ! Sa dea dumnezeu un an mai bun, cu sanatate si plin de realizari !

bebeu
    Participant

Si. Cataline , trebuie sa ne mai intalnim pe undeva, macar o data pe an sa bem o cafea impreuna ! Sau poate cine stie, pe un mal de apa ?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Da Bebeule, vezi cum stai cu timpul liber si o punem de o iesire. In Delta cu mare drag daca se poate, daca nu vedem prin alte parti, poate pe Dunare daca iti place, cort, si alte alea. 

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Paste fericit tuturor prietenilor care ne citesc!!!

Catalin
    Catalin
    Keymaster

La multi ani musca.ro!

Cinci ani cu bune si rele in care eu personal am incercat sa ofer celor interesati din experienta mea de pescuit si de viata. Unele cred ca mi-au iesit, altele mai putin sau deloc. 

Am reusit anul asta sa trec in revista toate articolele adunate aici in acesti 5 ani si nu mi-a fost deloc usor fiindca sunt foarte multe. Am sters multe lucruri interesante si imagini adunate de prin diverse locuri pentru a nu mai ajunge la divergente cu proprietarii lor. In definitiv nu am de ce promova pe nimeni si nu am de ce face reclama nimanui. Fiecare insa liber sa o faca in nume propriu daca doreste. Pagina asta este una non-comerciala, fara reclame, fara un profit material. 

Imi propun in continuare sa mentin ritmul scrierilor originale, a istorisirilor traite si auzite personal si a imaginilor sau filmarilor mele. Sunt foarte multe si multe consider eu care contin invataminte pentru pescari.

Imi propun sa mentin macar procentul bun de prieteni castigati datorita acestei pagini si sa il scad pe cel al nemultumitilor. Acestora din urma le cer iertare pentru vorbele sau faptele cu care i-am afectat. 

Luate acum la citit unele articole din anii trecuti par depasite sau irelevante dar ele au reprezentat niste emotii si ganduri scrise la vremea respectiva si care atunci au fost importante cel putin pentru mine. 

Cred ca e important sa stii despre cei de langa tine cum si ce gandesc, onest si fara perversitate, pe cine te poti baza si pe cine nu, in ce tabara sunt. Pescuitul este doar o pasiune pe care multi o impartim dar care nu se poate disocia de viata de zi cu zi. Vrem sau nu, tot ceea ce ne inconjoara ne influenteaza viata deci inainte de a fi pescari sau colegi trebuie sa fim oameni.

Le multumesc tuturor celor care ne-au citit sau au scris aici de-a lungul celor 5 ani.

La multi ani inca odata musca.ro si viata lunga!

Vizualizare 12 articole - 73 la 84 (din 85 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.