Recent Replies

Recent Topics

Starea si tendinta Dunarii

Acasă Forumuri Starea apelor Starea si tendinta Dunarii

Acest subiect conține 18 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 8 luni, 2 săptămâni.

Vizualizare 7 articole - 13 la 19 (din 19 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

O captura aeriana de ianuarie a orasului Tulcea

bogdan
    bogdan
    Keymaster

AMAZING!!!

bogdan
    bogdan
    Keymaster

deja sintem dupa 15. cum a fost iesirea la Cernavoda?

Catalin
    Catalin
    Keymaster

S-a amanat pe termen nedeterminat

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Iarna ne arata prin peisajele ei ca Delta poate fi cel putin la fel de frumoasa ca si celelalte anotimpuri. Am avut norocul sa ajung sa ma plimb prin Delta in fiecare luna a anului si am vazut multe lucruri pe care nu le poti vedea in fiecare zi.

Din pacate marea masa a pescarilor si vizitatorilor Deltei cred ca ea merita vazuta doar atunci cand se prinde si peste, din pacate pentru ei si din fericire pentru noi cei care gandim altfel…

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Salutare dragi prieteni,

Am lipsit din tara si din mediul online in ultimile doua saptamani dar am revenit. Am adunat multe povesti frumoase de pe unde am fost si probabil va mai dura ceva timp pana o sa le astern pe aici pe undeva. Pana atunci insa ma gandeam sa ne delectam cu o imagine frumoasa, un loc mult batut de pescarii bucuresteni si nu numai, pentru pestii pasnici dar si rapitori, dar un loc care in timpul verii devine destinatie de vacanta, Plaja Gostinu.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Prima vizita a anului la Giurgiu. Am fost cu treaba dar am reusit sa ajung si pe Canalul Plantelor care era inghetat in zona podului ce duce catre port.

Nu erau pescari dar cred ca zona aia nici nu mai prezinta interes de cand cu constructia barajului de langa pod.

Colegul Eugen a fost si el pe Ara si a pescuit stationar dar si cu ceva muste la avat insa fara rezultate. Apa este marisoara si era si cam murdara.

Vizualizare 7 articole - 13 la 19 (din 19 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.